Hráčem 20. kola, IV. třída sk. B Hradec Králové, se stává...

Datum kola: 23.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Beránek

52%

Hráčem 20.kola se stal Jan Beránek z klubu SK Čechie Hlušice B. Neuvěřitelný výkon podal Honza a to i přes to, že předtím o víkendu hrál jak za Áčko, tak i za dorost.

S Janem Beránkem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor.

2. Pavel Jelínek 21%
3. Martin Šafařík 11%

0

Na druhém místě se umístil Pavel Jelínek z klubu TJ Sokol Myštěves B. Hlavně v prvním poločas Lužec hodně zlobil a byl to Pavel, který kraloval v obraně Myštěvse a nepřipouštěl další branky v síti svého týmu.

Třetí příčku obsadil Martin Šafařík, který je gólmanem klubu FK Lužec nad Cidlinou. Martin už v prvním poločase vytáhl zázračný zákrok. V druhém poločase se jeho tým už pouze bránil a hlavně díky Martinovi Lužec uhrál cennou remízu s Myštěvsí.

Na další hlasování o hráče kola, se můžete těšit od pondělí 2.5. do středy 4.5. do 11:59 hod.