Hráčem 16. kola, III. třída sk. A Karlovy Vary, se stává...

Datum kola: 16.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Lukáš Filek

50%

Jak už bylo řečeno, náš vítěz také nastřílel dva góly v minulém kole. Ovšem nikdo jiný se k němu z jeho týmu nepřidal, a tak to byli jediné góly, které tým TJ Počerny vstřelil. Filek Lukáš, kapitán Počeren, se v duelu proti Potůčkám, postaral o první vedoucí branku. Vedení udrželi hosté přesně 10 minut, kdy přišlo vyrovnání. Za dalších 10 minut se Filek Lukáš opět postaral o vedení svého týmu a o výhru v prvním poločase. Poločas druhý však přinesl hostům zklamání a v zápase nakonec podlehli 2:5. Filek Lukáš, jediným střelcem v minulém kole, je náš zasloužený vítěz!

2. Josef Krajňák 25%
3. Radek Lešťan 25%

0

Mezi nejlepšími hráči se umístila trojice útočných hráču, kteří se v uplynulém kole postarali o góly svých týmů a ve většině případů pomohli svému týmu k výhře. Každá z našich top hráčů si v 16. kole připsal dvě branky.  Josef Krajňák se nám po druhé za sebou objevuje mezi třemi nejlepšími. Jak minulé kolo 15. kolo, tak tohle 16. kolo nastřílel Josef Krajňák dva góly. Radek Lešťan si také připsal dvě branky a pomohl tak Hájku k výhře 3:0 proti Sadovu.