Hráčem 26. kola, IV. třída sk. B Příbram, se stává...

Datum kola: 13.06.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Erik Šlechta

75%

Za svoje parádní vystoupení proti Kytínu(8:1), při kterém jeden gól vstřelil a na dalších pět nahrál, si záložník Erik Šlechta(24) z Obor vysloužil 75% hlasů. Stal se tak v této soutěži prvním hráčem, který dokázal v sestavě kola zvítězit dvakrát.

2. Jiří Moravec 9%
3. Tomáš Loch 4%

0

Na druhém místě se umístil spoluhráč vítězného Erika Šlechty, útočník Jiří Moravec(23). Ten jako správný srdcař nastoupil k utkání i přes zranění a i když vydržel na hřišti pouze 30 minut, dokázal za tuto krátkou dobu vstřelit dvě branky a na další přihrát. V hlasování získal 9% hlasů.

Třetí místo obsadil Tomáš Horký(21) z Kamýka B, ten byl u všeho podstatného v druhém poločase zápasu s Kňovicemi, dva góly dal sám, na jeden přihrál spoluhráči Polákovi a ve zdánlivě ztraceném utkání, ve kterém už Kamýk prohrával 0:3, se zasloužil svým výkonem o vyrovnání na konečných 3:3. V hlasování od vás obdržel 4% hlasů.