Hráčem 14. kola, III. třída sk. A Karlovy Vary, se stává...

Datum kola: 02.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Radek Trojek

50%

Fanoušci nejvíce ocenili výkon obránce Radka Trojka z Potůčků. Potůčkům se v druhé části sezóny velmi daří a po dlouhé šňůře proher v první půli se opět zvedají. Hlavně díky dobré a bojovné obraně, které velí  Radek Trojek. Při zápase proti Abertamům Radek Trojek strávil na hřišti plných devadesát minut a pomohl svému týmu udolat hostujíci Abertamy 3:2.  Jeho devadesátiminutové představení získalo polovinu všech hlasů a stal našim nejlepším hráčem kola.

2. Petr Krajsa 17%
3. Petr Chomát 17%

0

Obranné trio ovládlo hlasování. Fanoušci tentokrát ocenili nobranné výkony. Sestava byla narvaná střelci až po uši. Čtyři góly Martinovi Kakešovi nestačily ani na bednu. Tak dobrý výkon předvedli naši obránci společně s brankářem Jiřím Ramsem z Hroznětína. Ne nadarmo se říká, nejlepší obrana je útok.