Hráčem 12. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 24.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jiří Horák

66%

Jiří Horák o víkendu odmítl porážku Dlouhé Lhoty a necelých deset minut před koncem utkání dokázal přesnou střelou vyrovnat na 2:2, čímž poslal střetnutí do pokutových kopů, v nichž byli jeho spoluhráči úspěšnější a slavili bod navíc. Jiří Horák si od Vás vysloužil přes dvě třetiny všech hlasů a stal se Hráčem kola.

2. Jan Prokop 11%
3. Patrik Krivák 8%

0

Na druhém místě ankety skončil Jan Prokop z Brandýsa nad Labem, který o víkendu dvěmi góly přispěl k drtivé porážce svého týmu. Prokop přišel do Brandýsa v roce 2008 z Čelákovic výměnou za Kubeše a nyní se zasloužil o jeho vysokou prohru 6:0.

Skvělým výkonem se blýskl založník Patrik Krivák, který po příchodu na hřiště z pozice střídajícího hráče ve 27. minutě vstřelil během utkání dvě branky a výraznou měrou se zasloužil o vysokou výhru Jedomělic proti Velimi 5:1.