Hráčem 8. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 10.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Tichý

24%

Petr Tichý. To je jméno nejlepšího hráče 8. kola I. A třídy, který vzešel z vašeho hlasování. Tichý nastoupil v dresu Chyše netradičně na postu obránce a hned ukázal, že by mohl být i do budoucna pilířem defenzivy svého mužstva. Předvedl výborný výkon a pomohl Chyši k remíze 2:2 na hřišti druhé Aše.

2. Tomáš Rada 19%
3. Marek Tišl 16%

0

Druhou pozici obsadil Tomáš Rada. Brankář Dolního Žandova předvedl fantastický výkon v utkání proti Bochovu, ve kterém navíc udržel čisté konto. Svoji práci měl navíc zkomplikovanou, protože jeho tým hrál téměř šedesát minut v deseti a a patnáct minut v devíti.

Na třetí příčce se umístil Václav Bezdička. Záložník Trstěnice se trefil i v 8. kole proti Vintířovu a v současné chvíli je na děleném prvním místě v tabulce střelců I. A třídy.