Hráčem 25. kola, 1.B třída sk. D, se stává...

Datum kola: 07.06.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Zdeněk Kuneš

46%

Zdeněk Kuneš udržel Spartak Průhonice před posledním kolem Fair 1.B třídy skupiny D na čtvrtém místě, když v závěru prvního poločasu domácího zápasu s Uhlířskými Janovicemi proměnil penaltu a vystřelil svému týmu vítězství 2:1. Penalta by se mohla zdát na první pohled obyčejná, jenže nebyla, znamenala důležité dva body navíc, které aktuálně ztrácí na Spartak pátý Divišov.

2. Lukáš Žáčik 38%
3. Petr Klenot 8%

0

V sestavě 25. kola se ocitlo několik skvělých hráčů, vítězem ankety Hráč kola se však mohl stát pouze jeden. Největší počet hlasů od Vás dostal netradičně obránce, kterým je Zdeněk Kuneš ze Spartaku Průhonice!

Za Zdeňkem Kunešem skončil s těšným odstupem jeho týmový spoluhráč Lukáš Žáčik, který k dobrému výsledku sice nepřispěl gólem, své spoluhráče však z pozice záložníka zásobil přesnými přihrávkami a dokonale se vžil do role playmakera.

Mezi nejlepšími třemi hráči se tentokrát ocitl také brankář, jmenovitě Petr Klenot ze Zdislavic, který na hřišti Kondrace vytáhl během prvního poločasu několik fantastických zákroků. Klenot sice po přestávce dva góly inkasoval, nicméně nebýt jeho zákroků, mohla být porážka Zdislavic mnohem větší.