EXPERT TIP - 6.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Datum kola: 13.9.2015

0

O tip výsledků následujícího kola 1.B. třídy skupiny B jsme požádali brankáře Tlumačova Mirka Škrabala. V 6. kole čeká jeho Tlumačov domácí utkání s Veselou. Udrží hosté ze Sehradic svou neporazitelnost v Lukově? A jak dopadne souboj dvou týmů, které ještě v minulé sezóně okupovaly nejvyšší příčky - rezervy Slavičína a Admiry Hulín? Napraví si Tečovice pošramocenou reputaci z Roštění v duelu s rezervou otrokovické Viktorky? Co předvedou Malenovice na horké půdě v Lužkovicích? Podívejte se na tipy Miroslava Škrabala níže...

 

Facebook - fotbalunas.cz Zlínský krajMiroslav Škrabal

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.
TIP: 1
Domácí budou vstupovat do utkání jako mírný favorit, ale nesmí nic podcenit a hrát naplno. V posledních dvou utkáních dostal Tlumačov vždy první gól a výsledek musel otáčet. Tlumačov se bude spoléhat na Dana Máčalu, který má nyní vynikající formu a společně s rychlým útočníkem Jiřím Moukou nebo vysokým Houserem budou dělat hostům velké problémy. Obranu řídí zkušený Dvořák. Hostům z Veselé se výsledkově příliš nedaří, ale i z tohoto důvodu budou chtít vyhrát na hřišti domácího Tlumačova. Jako hráč Tlumačova doufám, že toto utkání zvládneme a připíšeme si důležité body do tabulky.
TIP: 0
Domácí Lužkovice hrají kvalitní útočný fotbal. V útoku mají výborně hrající duo Ronza – Holý, kteří jsou kvalitně zásobováni míči od záložníků. Zejména od kapitána mužstva Polepila. Hodně posílily i na postu brankáře. Zato hosté z Malenovic mají parádně vyrovnaný tým s nejlepším skórem celé soutěže. Myslím si, že toto utkání bude vyrovnané. Proto tipuji remízu.
TIP: 2
V tomto zápase bude důležité jestli domácí Slavičín posílí borci z A mužstva. Bohužel domácí mají velkou marodku, takže se dá předpokládat, že hráči z A mužstva pomůžou své rezervě v tomto zápase. Na druhou stranu má Admira dostatečně zkušený a kvalitní tým na to, aby si s touto možností poradila. Admira je důrazná v osobních soubojích, což by mohlo domácím dělat problémy. Proto tipuji těsnou výhru Admiry Hulín.
TIP: 2
U tohoto zápasu tipuji výhru Sehradic. Domácímu Lukovu se vůbec nedaří. Myslím si, že domácí brankář Jokl bude mít proti Sehradicím hodně práce. Ale ani Jokl nezabrání další prohře domácího týmu z Lukova. Sehradice mají kvalitní tým. V bráně výborný brankář Kupka, který v tom zápase nebude mít mnoho práce. Obranu dirigují zkušení Kraváček s Blažkem a v útočné fázi se hosté spolehájí na kvalitní výkony Zetka. Proto tipuji výhru hostů ze Sehradic.
TIP: 1
Domácí Příluky mají skvělou formu, i když v posledním zápase na hřišti Sehradic prohrály. Proto se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu a proti hostům z Roštění se jim to povede. Důležité pro domácí bude uhlídat kanonýra Roštění Zakopala, který je silný v osobních soubojích a před bránou hodně nebezpečný. Domácí se mohou spoléhat na rychlé útočící hráče v čele s Votavou a Lošťákem. Rozhodně to pro domácí nebude lehké utkání, jelikož hosté budou nažhaveni po skalpu Tečovic.
TIP: 1
Hráči Tečovic v předchozím kole nečekaně zkolabovali na hřišti Roštění. V tomto zápase si budou chtít napravit reputaci proti soupeři z Otrokovic. Domácí mají zkušený tým, který řídí zkušený Sedláček. Hodně důležitý hráč pro domácí bude rychlý a technický Škarek, který může dělat společně s útočníky Tečovic hostující obraně velké problémy. Hosté z Viktorie Otrokovice jsou mladé a bojovné mužstvo, které může Tečovicím hodně znepříjemnit utkání. Bohužel se jim nedaří proměňovat šance, které si vypracují. Tečovice nesmí utkání podcenit. Zápas bude hodně vyrovnaný a tipuji těsnou výhru Tečovic.
TIP: 1
Domácí Kostelec u Holešova prohrál poslední 3 utkání v řadě. Proto se v tomto zápase semknou a hosty z Nevšové porazí. Pro Kostelec bude klíčové jestli se stihne uzdravit mladý stoper Zmeškal, který se v utkání proti Tlumačovu zranil. Domácí tým bude spoléhat na střelce Geráta, který společně s kapitánem mužstva Markem táhne Kostelec. Nováček z Nevšové nedojede do Kostelce odevzdat body jen tak. Nevšová je bojovné a útočné mužstvo, která má v útoku výborného Tomšů a Šomana. Na tyto hráče se budou hosté hodně spoléhat. Pro domácí Kostelec hraje zkušenost z této soutěže a i tento důvod bude klíčový v jejich výhře.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 SK Březnice 6 16:6 16
2 FK Mladcová 6 26:8 15
3 SK Jaroslavice 6 9:4 15
4 FC Kostelec 6 9:9 11
5 FK Admira Hulín 6 15:17 11
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Chludil 9
2 Tomáš Haloda 8
3 Dominik Torma 6
4 Miroslav Gerát 5
5 Radek Ponížil 5
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Radim Mudrik 22 52% 0
2 David Vajda 21 52% 0
3 Venca Likeš 20 47% 0
4 Jiří Středulinský 20 57% 0
5 Petr Číž 19 55% 0
Zobrazit celou tabulku