EXPERT TIP - 12.kolo Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

Datum kola: 23.10.2016

0

Kobeřice minulý víkend prohrály v Budišově a pokud se budou chtít odpoutat od konce tabulky musí Stěbořice porazit. Stěbořice, ale pokud chtějí aspirovat na postup, tak si další zaváhání nesmí dovolit. Hněvošice sice minulé kolo vyhrály v Pusté Polomi, ale výkon ve druhém poločase stál za nic. Opava minulé kolo remizovala s Hlavnicí a bude určitě chtít navázat na výkon z druhého poločasu. Bělá je stále bez bodu a může hrát uvolněně. Pustá Polom pokud pomýšlí na záchranu musí bezdpodmínečně v Bělé bodovat naplno. Hoštice sice minulé kolo padly ve Vřesině, ale nehrály vůbec špatně. Do cesty se jim postaví Jakartovice, kterým to ale taky šlape. Litultovice poslední zápasy nehrají vůbec špatně a zlepšenou formu budou chtít potvrdit proti Vřesině, která se zatím drží ve středu tabulky. Šlágr kola předtavuje souboj druhé Hlavnice a čtvrtého Budišova. Lídr tabulky z Hradce změří síly s Vávrovicemi a pokud chce pomýšlet na postup nesmí zaškobrtnout.

Daniel Wiweger

Tiperem pro následující víkendové kolo se stal hráč vedoucího celku tabulky z Hradce nad Moravicí pan Daniel Wiweger.

Tip experta: 2 0 - 0 - 100 %