EXPERT TIP - 15.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2018-2019

Datum kola: 24.3.2019

0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Pavel Borovský

Letos mu bude 44 let, s fotbalem začínal v osmi letech v rodném Jimramově, kterému je až na dvě sezony ve žďárském dorostu, věrný celou kariéru. Působí jako hrající trenér, navíc v klubu zastává i roli funkcionáře.

Tip experta: 2 25 - 11 - 64 %
Komentář experta:

První jarní tipy je spíš takové vaření z vody:-). Zimní přestávka je dlouhá a může se hodně získat i ztratit. Pokud budu vycházet z podzimní formy a výsledků, tak je favoritem Svratka. Myslím, že zrovna ve Svratce přes zimu nezaháleli a budou dobří i na jaře. Ve Vsi to lehké mít nebudou, ale těsně zvítězí.

Tip experta: 2 94 - 0 - 6 %

Největší překvapení kola. Při fantastickém výkonu Fandy Bureše nastoupí na posledních 10 minut Oskar a v poslední minutě rozhodne o výhře 1:0(smích) Takhle bych to Ujčovu přál, uvidíme jaká bude realita(smích)

Tip experta: 0 52 - 24 - 24 %