Jméno Diskuze ke článku Komentářů
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: Hrdlořezy B - AFK Union Žižkov B, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: AFK Slavia Malešice B - Sokol Běchovice, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: SK Slovan Kunratice B - AFK Záběhlice, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: SK Újezd P-4 C - TJ Sokol Dolní Počernice C, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: AFK Olympia Šeberov B - FC Čechie Uhříněves B, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:58
Zápas: TJ SOKOL BENICE B - Jižní Město Chodov B, 12.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: AFK Olympia Šeberov B - AFK Záběhlice, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: Sokol Běchovice - SK Slovan Kunratice B, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: AFK Slavia Malešice B - Jižní Město Chodov B, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: FC Čechie Uhříněves B - TJ Sokol Dolní Počernice C, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: Hrdlořezy B - SK Újezd P-4 C, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
30.10.2019 11:00
Zápas: TJ SOKOL BENICE B - AFK Union Žižkov B, 11.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: FC Čechie Uhříněves B - Hrdlořezy B, 10.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: Žižkovský Union bere tři body
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: AFK Záběhlice - TJ Sokol Dolní Počernice C, 10.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: SK Slovan Kunratice B - AFK Olympia Šeberov B, 10.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: SK Újezd P-4 C - TJ SOKOL BENICE B, 10.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
23.10.2019 13:40
Zápas: Jižní Město Chodov B - Sokol Běchovice, 10.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: Jižní Město Chodov B - SK Slovan Kunratice B, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: Sokol Běchovice - AFK Union Žižkov B, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: Hrdlořezy B - AFK Záběhlice, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: TJ SOKOL BENICE B - FC Čechie Uhříněves B, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: AFK Slavia Malešice B - SK Újezd P-4 C, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
16.10.2019 10:56
Zápas: TJ Sokol Dolní Počernice C - AFK Olympia Šeberov B, 9.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: FC Čechie Uhříněves B - AFK Slavia Malešice B, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: AFK Union Žižkov B - Jižní Město Chodov B, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: AFK Záběhlice - TJ SOKOL BENICE B, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: SK Slovan Kunratice B - TJ Sokol Dolní Počernice C, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: SK Újezd P-4 C - Sokol Běchovice, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
9.10.2019 14:00
Zápas: AFK Olympia Šeberov B - Hrdlořezy B, 8.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: Sokol Běchovice - FC Čechie Uhříněves B, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: AFK Slavia Malešice B - AFK Záběhlice, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: Hrdlořezy B - TJ Sokol Dolní Počernice C, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: AFK Union Žižkov B - SK Slovan Kunratice B, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: Jižní Město Chodov B - SK Újezd P-4 C, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
2.10.2019 10:11
Zápas: TJ SOKOL BENICE B - AFK Olympia Šeberov B, 7.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: SK Slovan Kunratice B - Hrdlořezy B, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: SK Újezd P-4 C - AFK Union Žižkov B, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: TJ Sokol Dolní Počernice C - TJ SOKOL BENICE B, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: AFK Záběhlice - Sokol Běchovice, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: AFK Olympia Šeberov B - AFK Slavia Malešice B, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
25.9.2019 13:20
Zápas: FC Čechie Uhříněves B - Jižní Město Chodov B, 6.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: SK Újezd P-4 C - SK Slovan Kunratice B, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: Sokol Běchovice - AFK Olympia Šeberov B, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: TJ SOKOL BENICE B - Hrdlořezy B, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: AFK Slavia Malešice B - TJ Sokol Dolní Počernice C, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: AFK Union Žižkov B - FC Čechie Uhříněves B, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
17.9.2019 19:22
Zápas: Jižní Město Chodov B - AFK Záběhlice, 5.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
12.9.2019 9:06
Zápas: AFK Olympia Šeberov B - Jižní Město Chodov B, 4.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
12.9.2019 9:06
Zápas: TJ Sokol Dolní Počernice C - Sokol Běchovice, 4.kolo, Pražský | Praha | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1