Jméno Diskuze ke článku Komentářů
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: FC Předslavice - TJ Otavan Štěkeň B, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: Sokol Cehnice B - TJ Otavan Poříčí B, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: TJ Čestice - FC Znakon Sousedovice B, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: FC Volenice 2013 - Sokol Mnichov, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: Sokol Kladruby - TJ Sokol Pražák, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: TJ Dražejov B - TJ Radošovice, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
L. Veselá
15.11.2019 18:56
Zápas: TJ Sokol Lnáře - SK Slavoj Volyně B, 15.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: TJ Otavan Štěkeň B - FC Volenice 2013, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: SK Slavoj Volyně B - Sokol Cehnice B, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: TJ Sokol Pražák - TJ Dražejov B, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: FC Znakon Sousedovice B - FC Předslavice, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: FC Ekochov Hoslovice - TJ Sokol Lnáře, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: Sokol Mnichov - Sokol Kladruby, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
L. Veselá
8.11.2019 8:19
Zápas: TJ Otavan Poříčí B - TJ Čestice, 14.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: Sokol Cehnice B - FC Ekochov Hoslovice, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: TJ Čestice - SK Slavoj Volyně B, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: FC Volenice 2013 - FC Znakon Sousedovice B, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: Sokol Kladruby - TJ Otavan Štěkeň B, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: TJ Dražejov B - Sokol Mnichov, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: FC Předslavice - TJ Otavan Poříčí B, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
4
R. Beneš
2.11.2019 11:07
Zápas: TJ Sokol Pražák - TJ Radošovice, 13.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
4
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: FC Ekochov Hoslovice - TJ Čestice, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: FC Znakon Sousedovice B - Sokol Kladruby, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: TJ Radošovice - TJ Sokol Lnáře, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: Sokol Mnichov - TJ Sokol Pražák, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: TJ Otavan Poříčí B - FC Volenice 2013, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: TJ Otavan Štěkeň B - TJ Dražejov B, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
25.10.2019 17:10
Zápas: SK Slavoj Volyně B - FC Předslavice, 12.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: TJ Sokol Pražák - TJ Otavan Štěkeň B, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: TJ Dražejov B - FC Znakon Sousedovice B, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: Sokol Kladruby - TJ Otavan Poříčí B, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: Sokol Cehnice B - TJ Sokol Lnáře, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: FC Volenice 2013 - SK Slavoj Volyně B, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: FC Předslavice - FC Ekochov Hoslovice, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
18.10.2019 11:09
Zápas: Sokol Mnichov - TJ Radošovice, 11.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Kušnirák
13.10.2019 11:35
Zápas: FC Ekochov Hoslovice - FC Volenice 2013, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Kušnirák
13.10.2019 11:35
Zápas: FC Znakon Sousedovice B - TJ Sokol Pražák, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Kušnirák
13.10.2019 11:35
Zápas: SK Slavoj Volyně B - Sokol Kladruby, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
J. Kušnirák
13.10.2019 11:35
Zápas: TJ Otavan Štěkeň B - Sokol Mnichov, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
10.10.2019 15:56
Zápas: TJ Otavan Poříčí B - TJ Dražejov B, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
10.10.2019 15:56
Zápas: TJ Sokol Lnáře - TJ Čestice, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
10.10.2019 15:56
Zápas: TJ Radošovice - Sokol Cehnice B, 10.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: Sokol Kladruby - FC Ekochov Hoslovice, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: TJ Otavan Štěkeň B - TJ Radošovice, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: TJ Čestice - Sokol Cehnice B, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: Sokol Mnichov - FC Znakon Sousedovice B, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: FC Předslavice - TJ Sokol Lnáře, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: TJ Dražejov B - SK Slavoj Volyně B, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
L. Veselá
4.10.2019 7:50
Zápas: TJ Sokol Pražák - TJ Otavan Poříčí B, 9.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
L. Veselá
27.9.2019 11:41
Zápas: FC Ekochov Hoslovice - TJ Dražejov B, 8.kolo, Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: remíza .
3