Jméno Diskuze ke článku Komentářů
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: Přišimasy - Čestlice, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: Lojovice - Doubek, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: TJ Sokol Senohraby B - Struhařov, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: Křenice - Sluštice, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: Dobřejovice B - Radošovice B, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:34
Zápas: Doubravčice - TJ Sokol Hrusice B, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: Radošovice - Stř.Skalice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: TJ Slavia Louňovice - Strančice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: SK Kostelec nad Černými lesy - Pacov, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: Březí - Všestary, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: Svojetice - Ondřejov, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:33
Zápas: TJ Mnichovice B - TJ Sokol Babice u Šternberka, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: TJ Sokol Škvorec B - Kojetice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: Větrušice - TJ Klíčany B, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: Měšice - Brázdim, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: Veleň - Veltěž, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: Předboj - SK Zeleneč B, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:32
Zápas: Mratín - TJ Aero Odolena Voda, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: SK Kostelec u Křížků - FC Slavoj Velké Popovice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: Šestajovice - Dobřejovice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: Mirošovice - Sibřina, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: SK Zeleneč - Líbeznice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: Kamenice - TJ Kunice B, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: TJ Slavia Radonice - TJ Sokol Hrusice, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 21:31
Zápas: Bášť - Nehvizdy, 14.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
24.2.2020 13:31
Zápas: Vyšehořovice - Toušeň, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
24.2.2020 13:31
Zápas: Vodochody - Nová Ves, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
24.2.2020 13:31
Zápas: Líbeznice B - SK Panthers Čelákovice, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
24.2.2020 13:31
Zápas: TJ Spartak Čelákovice - Nehvizdy B, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
V. Likeš
24.2.2020 13:31
Zápas: TJ Slavia Radonice B - Řež, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: Mirošovice - Líbeznice, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: Šestajovice - TJ Kunice B, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: TJ Slavia Radonice - Dobřejovice, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: Bášť - TJ Sokol Hrusice, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
3
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: Kamenice - Sibřina, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
R. Mudrik
16.11.2019 6:38
Zápas: SK Kostelec u Křížků - Nehvizdy, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: SK Kostelec nad Černými lesy - Všestary, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: Svojetice - Strančice, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: Radošovice - Pacov, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: TJ Mnichovice B - TJ Sokol Mukařov, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: Březí - Ondřejov, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:43
Zápas: TJ Slavia Louňovice - TJ Sokol Babice u Šternberka, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: Mratín - TJ Klíčany B, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: Předboj - Kojetice, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: Měšice - TJ Aero Odolena Voda, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: Veleň - Brázdim, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: SK Zeleneč B - Mochov, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:41
Zápas: TJ Sokol Škvorec B - Veltěž, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
V. Likeš
15.11.2019 10:40
Zápas: FC Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč, 13.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
R. Mudrik
9.11.2019 8:00
Zápas: Dobřejovice - Bášť, 12.kolo, Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
3