Jméno Diskuze ke článku Komentářů
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: TJ Kozlov - TJ Slavoj Třešť B, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: TJ Sokol Puklice - TJ Cejle, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: TJ Sokol Brtnice - TJ Sokol Jamné, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: FSC Stará Říše B - TJ Ždírec, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: FC Bítovčice - 1. FC Batelov, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B - TJ Mír Nadějov, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Kittler st
20.9.2018 20:57
Zápas: TJ Jiskra Dobronín B - Kněžice, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: TJ Podyjí Černíč B - SK Střížov, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: TJ Sokol Smrčná - FSC Stará Říše C, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: FC Bítovčice B - TJ Střítež, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: SK Telč C - TJ Hodice, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: SK Kostelec B - SK Mrákotín, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:08
Zápas: TJ Sokol Jamné B - TJ Růžená, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: TJ Ježek Rantířov B - SK Kamenice 1933, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: remíza .
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: TJ Sokol Stonařov B - TJ Roma Jihlava, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: SK Pavlov - TJ Dušejov 2000, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: TJ Větrný Jeníkov - 1.máj Hybrálec, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: FC Červený Hrádek - TJ Sokol Puklice B, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
P. Kříž
19.9.2018 20:04
Zápas: TJ Skalka Brzkov - TJ Věžnice, 8.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: TJ Cejle B - TJ Sokol Smrčná, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: SK Střížov - FSC Stará Říše C, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: TJ Hodice - FC Bítovčice B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: TJ Střítež - TJ Sokol Jamné B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: SK Mrákotín - SK Telč C, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
J. Ondriga
15.9.2018 13:15
Zápas: TJ Růžená - TJ Podyjí Černíč B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: TJ Věžnice - TJ Sokol Stonařov B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: SK Kamenice 1933 - FC Červený Hrádek, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: SK Telč B - TJ Dušejov 2000, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: 1.máj Hybrálec - TJ Ježek Rantířov B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: TJ Větrný Jeníkov - SK Pavlov, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
R. Mudrik
14.9.2018 12:47
Zápas: TJ Sokol Puklice B - TJ Skalka Brzkov, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: FSC Stará Říše B - TJ Sokol Puklice, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: Kněžice - TJ Cejle, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: TJ Slavoj Třešť B - FC Bítovčice, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: TJ Ždírec - TJ Sokol Brtnice, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: TJ Sokol Jamné - TJ Kozlov, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: TJ Mír Nadějov - TJ Jiskra Dobronín B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
R. Mudrik
14.9.2018 9:01
Zápas: 1. FC Batelov - SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B, 7.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
L. Švejda
8.9.2018 17:40
Zápas: SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B - TJ Slavoj Třešť B, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 3
7
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: TJ Cejle - TJ Mír Nadějov, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: TJ Sokol Puklice - Kněžice, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: TJ Sokol Brtnice - FSC Stará Říše B, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: TJ Kozlov - TJ Ždírec, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: TJ Jiskra Dobronín B - 1. FC Batelov, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
6
R. Kittler st
6.9.2018 4:49
Zápas: FC Bítovčice - TJ Sokol Jamné, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
6
T. Skryja
5.9.2018 22:06
Zápas: SK Kostelec B - TJ Cejle B, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
T. Skryja
5.9.2018 22:06
Zápas: TJ Podyjí Černíč B - TJ Střítež, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
T. Skryja
5.9.2018 22:06
Zápas: TJ Sokol Smrčná - SK Střížov, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
T. Skryja
5.9.2018 22:06
Zápas: FC Bítovčice B - SK Mrákotín, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
T. Skryja
5.9.2018 22:06
Zápas: FSC Stará Říše C - TJ Růžená, 6.kolo, Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5