Jméno Diskuze ke článku Komentářů
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: Helvíkovice - Dolní Třešňovec, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: Rudoltice B - Lichkov, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: Kunvald - Žichlínek B, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: Mistrovice - Tatenice B, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: Boříkovice - Kerhartice, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:12
Zápas: FK Česká Třebová B - Luková, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Dolní Dobrouč - Sopotnice, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Albrechtice - TJ Sokol České Heřmanice, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: 1. FC Žamberk B - FC Jiskra 2008 B, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Rudoltice - TJ Sokol Verměřovice, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Klášterec nad Orlicí - Těchonín, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Rybník - Brandýs nad Orlicí, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
19.4.2019 16:10
Zápas: Jehnědí - Dolní Čermná, 18.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Kerhartice - Helvíkovice, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Dolní Třešňovec - Kunvald, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Tatenice B - FK Česká Třebová B, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Luková - Rudoltice B, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Žichlínek B - Mistrovice, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:39
Zápas: Lichkov - Boříkovice, 13.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: FC Jiskra 2008 B - Dolní Dobrouč, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: TJ Sokol České Heřmanice - Rybník, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: Těchonín - Rudoltice, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: Brandýs nad Orlicí - Klášterec nad Orlicí, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: TJ Sokol Verměřovice - 1. FC Žamberk B, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: Dolní Čermná - Albrechtice, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
13.4.2019 13:33
Zápas: Sopotnice - Jehnědí, 17.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: FK Česká Třebová B - Žichlínek B, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: Rudoltice B - Tatenice B, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: Kunvald - Mistrovice, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: Dolní Třešňovec - Kerhartice, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: Boříkovice - Luková, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:22
Zápas: Helvíkovice - Lichkov, 12.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: FC Jiskra 2008 B - TJ Sokol Verměřovice, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: Klášterec nad Orlicí - TJ Sokol České Heřmanice, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: Rybník - Dolní Čermná, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: Dolní Dobrouč - Jehnědí, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: Rudoltice - Brandýs nad Orlicí, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: Albrechtice - Sopotnice, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Paulovič
4.4.2019 11:20
Zápas: 1. FC Žamberk B - Těchonín, 16.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: Brandýs nad Orlicí - 1. FC Žamberk B, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: TJ Sokol Verměřovice - Dolní Dobrouč, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: TJ Sokol České Heřmanice - Rudoltice, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: Dolní Čermná - Klášterec nad Orlicí, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: Jehnědí - Albrechtice, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: Sopotnice - Rybník, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
V. Likeš
28.3.2019 14:41
Zápas: Těchonín - FC Jiskra 2008 B, 15.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2
J. Jetmar
15.2.2019 21:58
Zápas: Rybník - Jehnědí, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
15.2.2019 21:58
Zápas: 1. FC Žamberk B - TJ Sokol České Heřmanice, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
15.2.2019 21:58
Zápas: FC Jiskra 2008 B - Brandýs nad Orlicí, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
J. Jetmar
15.2.2019 21:58
Zápas: TJ Sokol Verměřovice - Těchonín, 14.kolo, Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
2