Jméno Diskuze ke článku Komentářů
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: FK Jeseník - Tatran Všechovice, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: FK Opatovice-Všechovice - FC Želatovice, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: TJ Sigma Lutín - TJ Tatran Litovel, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: FK Mohelnice - TJ Slovan Černovír, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: TJ Sokol Lázně Velké Losiny - FK Šternberk, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: FC Kralice na Hané - 1. HFK Olomouc B, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
4
R. Mudrik
18.5.2019 7:21
Zápas: FC Dolany - Medlov, 25.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
4
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: Sokol Dlouhá Loučka - Sokol Velký Týnec, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: Sokol Újezd u Uničova - Sokol Příkazy, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: TJ Sokol Náklo - SK Červenka, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: Sokol Drahanovice - SK Šumvald, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: TJ Blatec - FK Autodemont Horka, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: FC Lužice - FK Přáslavice, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:20
Zápas: FC Sigma Hodolany - TJ Sokol Babice u Šternberka, 23.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: Bernartice - FC Tatran Touax Supíkovice, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: Mikulovice - Lipová-lázně, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: TJ Sokol Stará Červená Voda - SK Řetězárna B, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: TJ Dynamo Javorník - Skorošice, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: TJ Vidnava - Velké Kunětice, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: Černá Voda - Velká Kraš, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:16
Zápas: Vápenná - Bělá, 23.kolo, Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: SK Podolí - Jedlí, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: Lukavice - TJ Postřelmov B, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: Palonín - SK Bludov B, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: TJ Sokol Krchleby - TJ Sokol Leština B, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: Písařov - SK Loštice B, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:13
Zápas: Líbivá - Malá Morava, 23.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: TJ Jiskra Rapotín B - Jestřebí, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: TJ Sokol Vikýřovice - TJ Sokol Hrabišín, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: Hanušovice - Loučná, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: Úsov - Juv. Mohelnice, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: Lesnice B - Bratrušov, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: Petrov-Sob. - Oskava, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
14.5.2019 14:09
Zápas: Moravičany - Brníčko, 25.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: 1. HFK Olomouc B - FK Jeseník, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: FC Želatovice - TJ Slovan Černovír, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: Medlov - FK Mohelnice, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: TJ Tatran Litovel - FC Dolany, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: FK Šternberk - FC Kralice na Hané, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: SK SULKO-Zábřeh - TJ Sigma Lutín, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
M. Kuncendorfer
10.5.2019 23:27
Zápas: FK Opatovice-Všechovice - TJ Sokol Lázně Velké Losiny, 24.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: Jedlí - TJ Sokol Leština B, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: Libina B - Písařov, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: TJ Sokol Krchleby - Palonín, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: SK Loštice B - SK Podolí, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: Malá Morava - Lukavice, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1
J. Paulovič
9.5.2019 9:18
Zápas: SK Bludov B - Líbivá, 22.kolo, Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
Z. Krejčí
8.5.2019 20:28
Zápas: Loučná - Jestřebí, 30.kolo, Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , 2018-2019
Hodnocení zápasu: 6
1
V. Likeš
8.5.2019 10:26
Zápas: SK Bludov - Libina, 22.kolo, Olomoucký | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
1
V. Likeš
8.5.2019 10:26
Zápas: Zlaté Hory - Baník Staré Město p.Sněžníkem, 22.kolo, Olomoucký | 1.B třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1