Jméno Diskuze ke článku Komentářů
L. Matula
21.4.2019 10:54
Zápas: TJ Odry - TJ Spálov, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
L. Matula
21.4.2019 10:54
Zápas: TJ Mořkov - SK Tichá, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
3
M. Smolka
20.4.2019 22:19
Zápas: TJ Sokol Hošťálkovice - TJ Sokol Markvartovice, 19.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
3
V. Watzlawik
20.4.2019 20:53
Zápas: FOTO: Štítina zaskočila Slavii
Hodnocení zápasu: 8
17
J. Schenk
20.4.2019 12:01
Zápas: TJ Sokol Velké Heraltice - FK Darkovičky, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
15
J. Schenk
20.4.2019 12:01
Zápas: TJ Sokol Slavkov - FC Vřesina, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
15
J. Schenk
20.4.2019 12:01
Zápas: Fotbal Fulnek - TJ Ludgeřovice, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
15
J. Schenk
20.4.2019 12:01
Zápas: FK Bolatice - FK Sokol Mokré Lazce, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: remíza .
15
J. Schenk
20.4.2019 12:01
Zápas: TJ Sokol Štěpánkovice - Městský FK Kravaře, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
15
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: TJ Sokol Slavkov B - TJ Sokol Sosnová, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
11
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: TJ Sokol Melč - TJ Sokol Holasovice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
11
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: TJ DUBINA Větřkovice - FK NOVA Vávrovice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
11
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: SK Štáblovice - TJ Svobodné Heřmanice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
11
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: FK Dolní Životice - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: remíza .
11
R. Olbrecht
20.4.2019 9:15
Zápas: TJ SPS Radkov - TJ Sokol Deštné, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
11
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Sokol Skřipov - TJ Slavia Malé Hoštice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: SK Moravan Oldřišov B - TJ Palhanec, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Sokol Hněvošice - FC Kyjovice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Sokol Horní Lhota - TJ Otice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Sokol Budišovice - TJ Sokol Chvalíkovice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: remíza .
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Sokol Hrabyně - SK Komárov, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: remíza .
9
M. Škrobánek
20.4.2019 9:07
Zápas: TJ Raduň - Sport-Club Pustá Polom B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
9
K. Klos
20.4.2019 9:04
Zápas: TJ Tatran Jakubčovice - SK Viktorie Chlebičov, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
14
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: SK Moravan Oldřišov - FC Bílovec, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
7
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: TJ Havířov - Dolní Datyně - SK Beskyd Čeladná, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
7
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: FK Krnov - SK Šenov, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
7
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: SK Brušperk - Sport-Club Pustá Polom, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
7
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - TJ Unie Hlubina, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
7
K. Klos
20.4.2019 8:59
Zápas: TJ Břidličná - FK SK Polanka nad Odrou, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip: výhra hostů.
7
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: FOTO: Litultovice daly Jakartovicím pětku
Tip: výhra hostů.
16
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: TJ Slavia Píšť - TJ Sokol Kobeřice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
16
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: Stěbořice vydolovaly tři body
Tip: výhra hostů.
16
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: TJ Vřesina - TJ Sokol Těškovice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2018-2019
Tip: remíza .
16
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: Finiš Služovic přišel pozdě
Tip: výhra domácích.
16
T. Holata
20.4.2019 7:17
Zápas: FOTO: Vávrovice vyhrály tenisově
Tip: výhra hostů.
16
L. Staněk
19.4.2019 18:57
Zápas: FK Skotnice - FK Starý Jičín, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: remíza .
2
L. Staněk
19.4.2019 18:57
Zápas: FC Vlčovice - Mniší - TJ Petřvald na Moravě, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
L. Staněk
19.4.2019 18:57
Zápas: TJ Sokol Fryčovice - TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: remíza .
2
L. Staněk
19.4.2019 18:57
Zápas: TJ Sokol Ostravice - FC Kopřivnice, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
2
L. Staněk
19.4.2019 18:57
Zápas: AFC Veřovice - TJ Pražmo - Raškovice, 19.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. D, 2018-2019
Tip: remíza .
2
J. Chryczyk
19.4.2019 13:25
Zápas: FK Český Těšín - TJ Lokomotiva Petrovice, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip experta: výhra hostů.
6
J. Chryczyk
19.4.2019 13:25
Zápas: TJ Háj ve Slezsku - FK Stará Bělá, 21.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019
Tip experta: výhra domácích.
6
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: TJ Sokol Závada - TJ Sokol Sudice, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: FC Dolní Benešov B - TJ Sokol Bělá, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: FK Bolatice B - TJ Sokol Kozmice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: TJ Sokol Šilheřovice B - FK Darkovičky B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra domácích.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: TJ Spartak Chuchelná B - SK Meteor Strahovice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: TJ Sokol Hať B - TJ Sokol Štěpánkovice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
P. Kozelek
18.4.2019 17:04
Zápas: FK Darkovice B - SK Bohuslavice B, 19.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2018-2019
Tip: výhra hostů.
5
V. Likeš
18.4.2019 13:18
Zápas: Sokol Hrabůvka - TJ Slavoj Rychvald B, 19.kolo, Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , 2018-2019
Tip: výhra domácích.
1