Jméno Diskuze ke článku Komentářů
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: TJ Rozsochy - TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: TJ SOKOL Radostín nad Oslavou - FK Železárny Štěpánov nad Svratkou, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: TJ Sokol Bobrová - FC Santus Jívoví, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: FK Doubravník - SK Osová Bítýška, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: TJ Družstevník Bory - SK Bystřice nad Pernštejnem B, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: SK FC Křižanov - TJ Baník Dolní Rožínka, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
M. Pokorný
20.3.2020 11:31
Zápas: TJ Sokol Jimramov - TJ Sokol Křoví, 15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
12
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: TJ Hartvíkovice - 1. SK Rokytnice nad Rokytnou, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: TJ Třebelovice - TJ Sokol Lipník u Hrotovic, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: TJ Vladislav - Sokol Výčapy, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: remíza .
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: SK Slavia Chlístov - TJ Myslibořice, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: SK Nové Syrovice - TJ Sokol Studenec, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: remíza .
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice B - TJ Sokol Horní Újezd, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: remíza .
5
T. Urbánek
17.3.2020 11:31
Zápas: SK Blatnice - TJ Koněšín, 15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: SK Obrataň - TJ Sokol Plačkov, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: TJ FC Ústrašín - TJ Start Lukavec, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: FC Slavoj Žirovnice B - TJ Start Nový Rychnov B, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: TJ Slavoj Pacov B - SK Horní Cerekev, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: TJ Slovan Kamenice nad Lipou B - FC Maraton Pelhřimov, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: SK Jiřice - TJ Dálnice Speřice B, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
5
T. Obranec
16.3.2020 20:56
Zápas: TJ Tatran Červená Řečice - TJ Sokol Černovice, 15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
5
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: TJ Spartak Staré Ransko - TJ Sokol Herálec, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: SK Věžnice - TJ Sokol Habry, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra hostů.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: TJ Jiskra Šlapanov - SK Přibyslav B, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: TJ Šmolovy - TJ Dlouhá Ves, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: TJ Rebel Dolní Město - TJ SOKOL Golčův Jeníkov, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou B - TJ Sokol Okrouhlice, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:03
Zápas: TJ Jiskra Nová Ves u Světlé - FK Česká Bělá, 15.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2019-2020
Tip: výhra domácích.
1
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: Sportovní klub Moravské Budějovice z.s. - Sokol Bohdalov, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. - TJ Sokol Stařeč, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: FC PBS Velká Bíteš B - TJ Destrukce Jaroměřice nad Rokytnou, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: FC Hamry nad Sázavou - TJ Sokol Přibyslavice, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: TJ Sokol Stonařov - TJ Slavoj TKZ Polná B, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: FK Rudíkov - SK Pernštejn Nedvědice, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:02
Zápas: TJ Velký Beranov 1975 - SK Fotbalová škola Třebíč, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
7
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Sokol Lučice - 1. FC Batelov, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: FC Chotěboř B - TATRAN Ždírec nad Doubravou B, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Sklo Bohemia Antonínův Důl - TJ Sokol Havlíčkova Borová, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: SK Svratka - SK Kožlí, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Sokol Lípa - FC Slovan Havlíčkův Brod C, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: FK Bohemia Světlá nad Sázavou B - TJ Sokol Pohled, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: Pacov - TJ Tis, 15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
2
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Jiskra Dobronín - FC Rapotice, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Sokol Herálec - SK Transformátor Počítky, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou B - Sokol Želetava, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: FC Budišov - Nárameč z.s. - SFK Dukovany 2001, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: TJ Jiskra Měřín - TJ Sokol Kouty, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: 1. FC JEMNICKO - SFK Vrchovina z.s. B, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:01
Zápas: FK TJ Radešínská Svratka - TJ Moravec, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2019-2020
Tip: výhra domácích.
4
J. Tůma
11.3.2020 22:00
Zápas: AFC Humpolec B - TJ Slavoj Třešť, 15.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2019-2020
Tip: výhra hostů.
2