HRÁČ KOLA: Ondřej Novotný z milovického AFK vyhrál titul nejlepšího hráče za odehrané 20. kolo

0

Záložník Milovic dokázal v posledním zápase vstřelit branku a výrazně tak dal v zápase šanci svému týmu, aby konečně bodoval. Bohužel ani on a ni jeho spoluhráči nedokázali odvrátit prohru s také se trápícím týmem Břežan. Toto ocenění tedy může být impulsem pro něho i pro celý tým do následujícího kola.

Ondřej Novotný obdržel 20% hlasů a ukončil tak vítězné počínání hráčů Lysé nad Labem v této anketě.

Na druhém místě se umístil, útočník lídra tabulky Libice nad Cidlinou, Sosnovský se ziskem 6% hlasů, a to za dva góly ve druhém poločase zápasu s Kouřimí, kterými nasměroval svůj tým ke třem bodům.

Na třetím místě se potom umístil útočník Staré Boleslavi Jan Vondra. Ten svým gólem zpečetil výhru boleslavských nad Lysou, když v 75. minutě uzavíral na 3:0. Všem hráčům gratulujeme.

Za předvedené výkony a doufáme, že v příštim kole bude zase sestava kola stejně nabitá jako v tom posledním.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.