HVĚZDY V PRALESE: Jan Šimák rozhodl v divizi gólem v 90. minutě

0

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Hráčem zápasu byl vyhlášen Jan Šimák v Divizi A. I ve 43 letech patří Šimák k hvězdám jihočeského Lomu. Ten tentokrát vyhrál 3:2 na půdě Doubravky a můžete hádat, kdo že to v 90. minutě rozhodl svým gólem. Ano, právě Šimák!

 

Hattrick nasázel Lukáš Železník, který tak zařídil týmu Neubuze remízu 3:3. Železník ve IV. třídě dominuje, už má na kontě 13 vstřelených branek.

 

O branku méně vsítil Miroslav Slepička. Bývalý hráč Příbrami či Sparty hraje ovšem ve vyšší soutěži, a to v krajském přeboru Středočeského kraje za Spartak Příbram. I jeho tým díky přesným zásahům remízoval.

 

Za Střelice jednou skóroval Petr Švancara, za Planou v jihočeské I.A třídě zase Roman Lengyel. Červené Janovice, tým hvězd v okresním přeboru Kutné Hory, minulý týden nečekaně padl 0:2. Tentokrát už vyhrál 5:2 nad Paběnicemi a čtyři góly krále střelců ČR loňské sezóny Kacafírka doprovodil jednou trefou i Václav Koloušek. Za Hřebeč se prosadil Tomáš Jablonský, Petr Trapp se radoval po brance v dresu Přílep. No a branku z exligistů dali i Adam Varadi, Karel Piták, Radim Holub, Tomáš Janíček, Jan Flachbart, Tomáš Polách, Pavel Simr, Petr Pavlík či Michal Kovář.

 

Smolný okamžik si prožil Tomáš Abrahám (nejvyšší soutěž hrál v České republice, Rakousku a Turecku), který si dal vlastní gól ve III. třídě Brno. Jeho Moravské Knínice ale přesto vyhrály 3:2.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou