Rozdáváme ceny! Zveřejněny jsou také sestavy roku, na vítězné hráče čekají ceny od Pivovary Lobkowicz

0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče sestavy 2021/2022 v soutěžích České republiky. Na našem webu už naleznete desítky sestav z různých soutěží, které vytvořili redaktoři fotbalunas.cz s přispěním zástupců klubů nebo fanoušků soutěží. Hlasujte i vy a pomozte svému favoritovi k ceně od Pivovarů Lobkowicz. Vyhlašujeme také vítěze z řad uživatelů, kteří zaslali v průběhu jara obsah na fotbalunas nebo kteří se předvedli bezchybnými tipy.

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU

Vždy od úterý mohli uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povedlo odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové jsme v průběhu jara odměňovali. Každý, kdo v daném měsíci odeslal bezchybný expert tip, se dostal do měsíčního slosování! Kdo zazářil v červnu? Po provedeném losování uživatelů získává voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 1000 Kč Jiří Klik! Prosíme výherce, ať se nám ozve z mailu, pod kterým je registrovaný na webu fotbalunas.cz.

 

DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O CENU V HODNOTĚ 3000 KČ PRO AKTIVNÍ UŽIVATELE

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. Každý, kdo poslal v průběhu jara 2022 alespoň jeden příspěvek (foto, odkaz na video z youtube, reportáž, ohlas k zápasu nebo sestavil sestavu roku) jsme zaevidovali a jeden vylosovaný šťastlivec získává nyní voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 3000 Kč! Je jím BOHUMIL NETUŠIL! Prosíme výherce, ať se nám ozve z mailu, pod kterým je registrovaný na webu fotbalunas.cz.

 

 

PIVOVARY LOBKOWICZ SESTAVY SEZÓNY 2021/2022

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče sezóny 2021/2022. Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně.

 

Neregistrovaní uživatelé mohou hlasovat jednou denně, ale po snadné registraci na našich stránkách dostáváte možnost hlasovat každou hodinu. O tom, kdo se stane hráčem roku, můžete rozhodovat do 31. 7. 2022. 

  

A pozor, ve hře pro vítěze jsou ceny od Pivovary Lobkowicz! Absolutní vítěz, tedy hráč s největším počtem hlasů ze všech sestav roku, se může těšit na poukaz k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 3000 Kč! Vítězný hráč s druhým nejvyšším počtem hlasů obdrží voucher v hodnotě 2000 Kč, třetí nejúspěšnější vítěz další sestavy roku se pak může těšit na poukaz v hodnotě 1000 Kč. 

 

Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu roku dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email, do předmětu mailu napište "Sestava roku" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do sestavy roku nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo sestavy roku vložte SEM.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou