HVĚZDY V PRALESE: Vigantické duo Baroš - Bolf ve formě

0

 

Dříve bavili diváky na velkých stadionech v nejvyšších soutěžích. Nyní, po vrcholu kariéry, se dále udržují v kondici a na různých úrovních si stále chodí kopnout. Nebo jde o známé osobnosti, ať už zpěváky či moderátory. Několik desítek známých jmen na fotbalunas.cz sledujeme. Komu se nejvíce dařilo o uplynulém víkendu?

Pavel Fořt - Víkendový dvougólový střelec. Bývalý hráč Plzně či Slavie občasně hraje za Heřmanovu Huť v plzeňské III. třídě, jeho tým suverénně postoupil do okresního přeboru, Fořt si připsal v sezóně čtyři trefy.

 

Parťáci Milan Baroš a René Bolf hájí barvy Vigantic ve zlínské I.A třídě. Vigantice skončily čtvrté, v poslední zápase vyhrály vysoko 7:2 nad Podlesím, Baroš se trefil dvakrát, Bolf jednou. Milan Baroš přitom už ve 39. minutě musel střídat.

 

Na Zlínsku, jen o jednu soutěž výše, hraje také bývalý bek Sparty i Slavie Aleš Urbánek (42 let). I on se gólově prosadil.

 

Milan Černý - V kariéře si zahrál mimo jiné v turecké lize, si chodí dělat radost v Kosoři, kde nastupuje jak za áčko, tak za béčko. Tentokrát naskočil v krajském přeboru a dal jednu branku. Ze zápasu máme reportáž.

 

Bývalý reprezentant David Rozehnal pomohl brankou Kožušanům k vítězné rozlučce se sezónou. Srovnával v 87. minutě na 4:4, jeho tým stihl do závěrečného hvizdu ještě rozhodující trefu.

 

Střelecké kopačky stále nosí i Michal Ordoš. V okresním přeboru Kroměříž nasázel 27 branek, tentokrát dostal Počenice do vedení proměněnou penaltou.

 

Žlutou kartu viděl o víkendu Jakub Podaný (Hřebeč), stejně jako Vlastimil Stožický (Modlany).

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou