Kdepak Klapzubovi, ale Kuříkovi! Do utkání okresní soutěže nastoupila jedenáctka Kuříků

0

Tak tohle je unikát! Do zápasu semilské třetí třídy se postavila jedenáctka Kuříků!

Jak uvedl na Twitteru reportér České televize Vlastimil Weiner, který o nezvyklé události informoval, Kuříků je v České republice celkem 123. A hned jedenáct z nich ve věku od 20 do 73 let vyběhlo v neděli na trávník v dresu Studence B v semilské třetí třídě! Proti Kuříkům se postavil tým Sokolu Kruh. A Studenec B, potažmo Kuříkovi, vyhráli 2:1! Střelce domácích asi snadno uhodnete - ano, trefili se Kuříkové. Konkrétně Martin a Jan.

 

Studenecké béčko tak stylově zakončilo sezónu a připravilo všem Kuříkům nezapomenutelný zážitek. Kapitánem domácích byl třiasedmdesátiletý Vít Kuřík (ročník 1949), nejmladším členem jedenáctky byl František Kuřík (ročník 2001). Ale jedenáctkou hráčů to nekončilo. Trenérem byl Jan Kuřík, vedoucím týmu Pavel Kuřík a hlavním pořadatelem zápasu Zuzana Kuříková.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou