Ve finále krajského poháru se na Střeleckém ostrově utká Jankov s Planou

0

Oba týmy si užijí finále na prvoligovém pažitu. Jankov bude jasným favoritem utkání. Hrát se bude ve středu 18. května od 18:00. Vítěz zápasu se coby krajský šampión kvalifikuje do příštího ročníku MOL Cup .

Středeční finále Poháru Jč. krajského fotbalového svazu zároveň nebude jenom o fotbale. Bude mít totiž charitativní podtext. Dobrovolné vstupné bude věnováno na Dubenský běh pro dobrou věc, respektive předčasně narozeným dvojčátkům Šimonkovi a Matýskovi Dvořákových z Litvínovic u ČB. Vedení obou klubů se navíc dohodlo, že každý tým podpoří oba chlapečky částkou 10 000 Kč!

 

"Čeká nás jeden z vrcholů této sezóny. Den před třiašedesátiletým výročí klubu odehraje "A" - tým finále Českého poháru KFS Jihočeského kraje. Že by zisk poháru byl tím nejhezčím dárkem, nemusíme dlouze spekulovat. Přijďte podpořit naše barvy, užít si atmosféru krásného stadionu, snad si i pozvednout pohár, podpořit dobrou věc. Spojíme příjemné s užitečným a středeční podvečer si společně parádně užijeme," zní z Jankova. Ten je v KP na šestém místě se 37 body a v zápase bude velkým favoritem. V semifinále porazil Meteor Tábor 5:1.

  

I Planá vnímá středeční duel jako vrchol sezóny, do finále prošla přes Suchdol nad Lužnicí (3:0). "Přijďte podpořit naše kluky do hlediště za ziskem historického úspěchu ve více než 84leté historii klubu," láká klub od letiště. Plánský celek ale v I.A neoplývá kdovíjakou formou, je až jedenáctý s 24 body, naposledy dokonce prohrál vysoko 0:4 s posledními Netolicemi. "Já osobně, a věřím, že i celá šatna, se na středeční utkání moc těšíme. Věřím a doufám, že by mohlo dorazit i pěkné množství diváků. Hlavně předpokládám, že předvedeme výkon hodný takovému zápasu a takovému místu. Pro spoustu kluků to bude jedinečná možnost si jednou v životě zahrát na prvoligovém stadionu. Tak doufám, že ten přístup k tomu utkání bude úplně jiný. Protože pokud bychom měli hrát jako v Netolicích, tak místo oslavy fotbalu to bude naprostá katastrofa! Myslím, že si kluci vezmou moje slova k srdci, a že ve středu předvedou výkon na pokraji svých možností a že za námi bude hořet trávník," burcuje Plánské kouč Jan Pintér.

 

Přijďte ve středu do hlediště a přispějte na dobrou věc!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou