HVĚZDY V PRALESE: Jako zamlada - Koller i Baroš dvakrát skórovali. Rajnoch byl vyloučen

0

Na fotbalunas.cz sledujeme i fotbalisty, kteří dříve hráli na té nejvyšší úrovni, aby si nyní užívali radost z fotbalu v nižších soutěžích. Stejně jako osobnosti z kulturní oblasti – o víkendu se střelecky prosadil například zpěvák Vojtěch Dyk.

Aktéři památného turnaje EURO 2004 válí i o osmnáct let později. Členové hvězdné útočné dvojice Jan Koller – Milan Baroš si o víkendu připsali po dvou přesných zásazích. Koller dvěma góly pomohl k výhře své Smetanovy Lhoty nad Oslovem v okresním přeboru Písek (5:1). Baroš hraje ve vyšší soutěži, konkrétně v I.A třídě Zlínského kraje, Vigantice díky jeho dvěma brankám porazily soupeře 4:3. A když jsme u toho portugalského EURA, za Vigantice hraje i René Bolf, ten viděl žlutou kartu. Marek Heinz skóroval za Hodolany.

 

Útočník David Lafata působí v krajském přeboru Jihočeského kraje v Olešníku a proti Dražicím uzavřel skóre na konečných 3:0. Zpěvák Vojtěch Dyk byl také posledním střelcem zápasu, jeho Vacov B si pohrál s rezervou Čkyně 5:0. Žluté karty obdrželi Jan Šimák (Sokol Lom) či Radek Dosoudil (Libčice).

 

Vyloučen byl Jan Rajnoch. Ten hraje za Jíloviště ve středočeské I.A třídě a svůj tým oslabil v 55. minutě. Ze zápisu sudího je poměrně zřejmé, proč byl Rajnoch poslán do kabin, když měl rozhodčího počastovat slovy: "Jdi do p*dele ty zm*de, co to pískáš ty čů*áku arogantní." Domácí tým Rajnochovi po zápase asi moc nepoděkoval, hostující Nelahozeves totiž poté utkání otočila. „Utkání totálně zkazil rozhodčí svým jednoznačně tendenčním posuzováním. Bohužel jsem se nedokázal udržet a nepříliš lichotivě jsem mu řekl, co si o něm myslím,“ napsal Rajnoch na webu sport.cz.

 

Dva góly si připsal na své konto Tomáš Čížek (Držkov). Pětačtyřicetiletý útočník Lukáš Hartig s četnými zkušenostmi z nejvyšší soutěže, který si za Spartu zahrál i Ligu mistrů, nastoupil ve IV. třídě na Kolínsku za Býchory a prosadil se jednou brankou.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou