VIDEO: Liberecké ženy baví internet. Jak probíhá jejich zimní příprava?

0

Zimní fotbalové přípravy jsou v plném proudu, jen u ligových mužstev už skončily. Realizační tým ženského fotbalového týmu z Liberce svou přípravu pojal po svém a internetem se tak šíří zábavné video s novým asistentem trenéra.

Tím se stal veliký fanoušek severočeského Slovanu, herec a moderátor Ladislav Hampl! Ten se ve své nové funkci ihned ukázal, jako specialista na kondiční přípravu. Fotbalistky s ním tak zažily první výběhy s netradičními prvky. No, podívejte se sami...

 

 

Liberecký Slovan ukázal opět, že ve svém mediálním týmu mají velice šikovné lidi, kteří umí lidi pobavit. Jedním z největších úspěchů zaznamenal snímek z léta 2021 s přivítáním navrátilce Theodora Gebre Selassieho.

 

Již v brzké době nás čeká další snímek z pokračující zimní přípravy s Láďou Hamplem. Co na své svěřenkyně vymyslí tentokrát?


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou