Senzace na obzoru! Zamíří exslávista na Letnou?

0

Jako blesk z čistého nebe se včera k večeru na sociálních sítích objevila zpráva, že jeden z fotbalistů West Hamu a bývalý slávista má namířeno do Sparty. 

Tím dotyčným je Alex Král, který přišel do West Hamu před touto sezónou z ruského Spartaku Moskva. Trenér David Moyes však sází na osvědčené duo Rice - Souček, takže se mladý fotbalista s vizáží Davida Luize dostává do hry jen minimálně. 

Není tak divu, že se začaly rojit spekulace o jeho možném odchodu. Ve hře je podle některých informací pražská Sparta, což by bylo vzhledem ke Králově "sešívané" minulosti dosti pikantní. Nahrává tomu i fakt, že se před nedávnem stal spolumajitelem West Hamu Daniel Křetínský, jehož jméno je právě se Spartou spojeno. 

 

Tím však tým Pavla Vrby nekončí, další novou akvizicí by měl být jablonecký snajpr a mládežnický reprezentant Tomáš Čvančara. Zde je přestup výrazně reálnější než v případě Alexe Krále, na Letnou by měl Čvančara zamířit již v zimě. Na Střelnici by výměnou putoval Václav Drchal. 

 

Pozadu však nezůstávají ani "sešívaní". Ty zaujal agilní Nigerijec Fortune Bassey z Českých Budějovic, který ztrácí jedinou branku na nejlepšího kanonýra soutěže Beauguela z plzeňské Viktorie. 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou