Vítězové sestav podzimu se mohou těšit na ceny od Pivovarů Lobkowicz

0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky. Na našem webu už naleznete desítky sestav z různých soutěží, které vytvořili redaktoři fotbalunas.cz s přispěním zástupců klubů nebo fanoušků soutěží. Hlasujte i vy a pomozte svému favoritovi k ceně od Pivovarů Lobkowicz. Celkem hrajeme o ceny v hodnotě 11 000 Kč!

Neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče podzimní části. Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně.

 

Neregistrovaní uživatelé mohou hlasovat jednou denně, ale po snadné registraci na našich stránkách dostáváte možnost hlasovat každou hodinu. O tom, kdo se stane hráčem podzimní části, můžete rozhodovat do 31. 1. 2022. 

 

Hlasovat můžete třeba i v Pivovary Lobkowicz SESTAVA PODZIMU ČFL A, ve které nechybí jednadvacetigólový střelecký král České republiky Petr Pejša. Ve výběru Divize A najdete zase třeba jméno Jiřího Kladrubského.

 

A pozor, ve hře pro vítěze jsou ceny od Pivovary Lobkowicz! Absolutní vítěz, tedy hráč s největším počtem hlasů ze všech sestav podzimu, se může těšit na poukaz k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 5000 Kč! Vítězný hráč s druhým nejvyšším počtem hlasů obdrží voucher v hodnotě 3000 Kč, třetí nejúspěšnější vítěz další sestavy podzimu se pak může těšit na poukaz v hodnotě 2000 Kč. A voucher za 1000 Kč pak poputuje i za nejúspěšnějším brankářem ze sestav podzimu uvěřejněných na fotbalunas.cz!

 

Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu podzimu dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email, do předmětu mailu napište "Sestava podzimu" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do sestavy podzimu nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo sestavy podzimu vložte SEM.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou