UFoL: SEMIFINÁLE

0

Čtvrtfinálové bitvy nám ukázaly, jaké týmy se střetnou v semifinále Univerzitní fotbalové ligy. Pavouk to určil jednoznačně - UPOL vs. UK a MUNI vs. ZČU. Kdo bude bojovat o zlato a kdo se střetne v boji o třetí místo?

UPOL vs. UK | 1:2 PP

Přesně tak, tento duel mezi Palackého Univerzitou a Karlovkou rozhodovalo až prodloužení. Karlovka poprvé v celé soutěži inkasovala a svému soupeři vsítila pouze jedinou branku. V prodloužení ale byla lepší, podařilo se jí vsítit ještě jednu branku, a tak se podívá do finále. Olomoučtí budou bojovat o bronz.

 

MUNI vs. ZČU | 2:4

Západočeši vyrazili na souboj s Brňáky lépe naladění a po výsledku 2:4 se podívají do finále. V něm se střetnou v "Českém derby" s Karlovou Univerzitou a o bronz se bude bojovat v "Moravském derby" mezi brněnskou Masarykovou univerzitou a Univerzitou Palackého v Olomouci.

 

Prohlédněte si přiloženou galerii a pokud máte další zajímavé obrázky z utkáních, neváhejte nám je zaslat na info@fotbalunas.cz.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou