Rozdáváme poslední ceny. Chcete další? Pošlete nám nejlepší jedenáctku podzimu!

0

Po víkendu jsme po celý podzim losovali registrované uživatele (kteří buďto tipovali dané kolo, nebo zaslali obsah prostřednictvím registrované sekce), kteří získali voucher na slevu do specializované sportovní prodejny. Teď máme odměnu i pro některé z vás, co nám pošlou vámi vybranou ideální sestavu podzimu dané soutěže - více ZDE.

Vítěz voucheru v hodnotě 400 Kč za uplynulý týden

- Daniel Solný, který bezchybně natipoval soutěž OP Opava.

 

Vítěz voucheru v hodnotě 200 Kč za uplynulý týden

- Martin Zíma, který zaslal reportáž a fotky k zápasu.

 

Prosíme výherce, aby se pro vyzvednutí výhry ozvali z e-mailu, kterým jste na fotbalunas.cz zaregistrováni, na info@fotbalunas.cz.

 

Ačkoliv se týden co týden zapojují na fotbalunas.cz stovky a stovky tipérů, uhodnout všechny zápasy soutěže není jen tak. Tentokrát to v sedmizápasových soutěžích dokázali kromě Solného ještě Václav Dohonyi, Ladislav Frčka a Roman Vodička (všichni I.B B Jihočeského kraje) a také Petr Chovánek (I.B Karlovarského kraje). Pak se předvedl jako znalec ještě Václav Likeš, který bez chybičky tipoval hned ve čtyřech různých soutěžích, byť s méně než sedmi zápasy v daném kole.

  

POSÍLÁNÍ INFORMACÍ A FOTEK ZE ZÁPASŮ

Na fotbalunas.cz mají příznivci klubů možnost, jak snadno a rychle k libovolnému zápasu sdílet nejen fotky, ale třeba i krátký popis gólových situací a jiných zajímavostí, které o zápasu víte, nebo jste je osobně viděli. 

 

Fotky a informace nám muže přes růžové tlačítko poslat úplně každý registrovaný uživatel. Pokud jím ještě nejste, zabere to jen dvě minuty. Chcete se s fanoušky podělit třeba i fotky z rozcvičky nebo oslavy vítězství po zápase? Také žádný problém! Vše bude redaktorem fotbalunas.cz rychle zveřejněno.

 

TIPOVAČKA

Nedílnou součástí portálu fotbalunas.cz je samozřejmě oblíbený Expert tip. Tipovat můžete výsledky jakékoli soutěže České republiky, je na vás, v kolika soutěžích chcete zkusit přesnost vašeho odhadu a poměřit se s ostatními tipéry. Tipovačku najdete vždy pod danou soutěží, stačí se zaregistrovat na fotbalunas.cz a můžete odesílat své tipy a doprovodit je třeba i komentáři!

 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou