Vydali jsme nejlepší jedenáctky podzimu. Sestavte svou ideální sestavu soutěže i vy a pošlete nám ji!

0

Fotbalunas.cz přináší čtenářům unikátní možnost zvolit hráče podzimu v soutěžích České republiky. Sestavte i vy svou ideální sestavu soutěže napříč všemi týmy dané soutěže a pošlete nám vaši ideální sestavu na mail info@fotbalunas.cz, nebo jí vložte SEM

Některé soutěže se již minulý víkend uložily k zimnímu spánku a již mají vytvořené sestavy podzimu, proto neváhejte a podporujte svého favorita v anketě o hráče podzimní části. Hlasování je dlouhodobou záležitostí, přesto může rozhodnout každý hlas, tak hlasování neodkládejte a podporujte svého favorita pravidelně.

 

Neregistrovaní uživatelé mohou hlasovat jednou denně, ale po snadné registraci na našich stránkách dostáváte možnost hlasovat každou hodinu. O tom, kdo se stane hráčem podzimní části můžete rozhodovat od 12.11.2021 12:35 do 31.01.2022 19:59

 

Protože nemáme redaktory ve všech soutěžích, pokud máte o neobsazené soutěži přehled, neváhejte a vytvořte sestavu podzimu dané soutěže právě vy! Pošlete nám vaše TOP 11 na email info@fotbalunas.cz, do předmětu mailu napište "Sestava podzimu" + o jakou soutěž jde. Dále hráče a jejich posty, které do sestavy podzimu nominujete a krátké zdůvodnění, proč by si právě tito hráči zasloužili být v nejlepší jedenáctce celé soutěže. Nebo sestavy podzimu vložte SEM.

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou