VIDEO: Petr Rada vybouchl na tiskovce!

0

Už v minulé sezoně se jablonecký kouč několikrát vyhradil proti tomu, že musí absolovat tiskové konference před prázdnou místností. Ta samá věc ho rozhozčila i po vítězném utkání s Baníkem Ostrava. "Jsme jak cvičené opice v zoologické zahradě. I na ty opice se mohou lidé jít podívat," uvedl zkušený Rada.

Po několika minutách rozebírání vítězného utkání Rada přeskočil na zcela jiné téma. "Je to možná jedna z mých posledních tiskovek. Nenechám se urážet, abych tu mluvil do zdi. Nezlobte se na mě, ale ať si na LFA sednou a promyslí to. Nevidím důvod, proč by tu nemohli být novináři, kteří jsou testovaní stejně jako my," prohlásil dvaašedesátiletý kouč.

 

"Je pod moji úroveň, abych tu mluvil do skříní. Pokud to bude takhle příště, přijdu na tiskovku, ale budu strohý," pravil rozhořčeně jablonecký stratég.

 

"Jednou udělám to, že půjdu ven, svolám novináře, sednu si na zeď a budu dělat tiskovku tam. Novináři k fotbalu patří a pokud jsou testovaní, mohou tu být. Uráží mě to, hlava mi to nebere," nechápal Rada.

 

Tisková konference:


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou