VIDEO: Spartě vídeňské párky nechutnaly. Jak si ve čtvrtek povedou další týmy?

0

Úterní úvodní duel druhého předkola Ligy mistrů Spartě podle představ nevyšel. Na horké půdě ve Vídni sice celek Pavla Vrby po prvním poločase vedl 1:0, ve druhém dějství však domácí zásluhou Knasmüllnera vývoj otočili a zvítězili 2:1. Zítra se chystají do boje další dva zástupci českého fotbalu - Plzeň a Slovácko. Dokáží s nepříjemnými soupeři vybojovat vítězství? 

Družina Michala Bílka se ve čtvrtek od 19:00 představí na domácí půdě proti běloruskému Brestu. Kurzy hovoří jasně ve prospěch Viktorie, avšak soupeře není radno podceňovat. Přímý přenos vysílá stanice ČT sport. 

 

Michal Bílek a Matěj Hybš před zápasem s Brestem

 

O Evropskou konferenční ligu zabojuje, stejně jako Plzeň, také Slovácko. Pro tým z Uherského Hradiště se jedná o odměnu za skvělou jízdu minulou sezónou. Na stadionu v Plovdivu se postaví proti místnímu Lokomotivu, který je sázkovými kancelářemi považován za mírného favorita. Výkop je v 19:00, avšak žádná z českých televizí tento zápas vysílat živě nebude. 

 

Tisková konference před zápasem v Plovdivu 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou