Výzva pro menší obce! Získejte prostředky na rozvoj svého sportoviště

0

Národní sportovní agentura vypsala ke dni 24.6 dotační program Kabina 2021. O co se vlastně jedná a kdo má na dotační podporu nárok? Dočtete se v článku níže. 

Do programu Kabina 2021 mají možnost se přihlásit obce, jejichž počet obyvatel nepřesahuje 3000. Žadatelé mají možnost čerpat dotace na technické zhodnocení sportovního zařízení, jejich výstavbu a také na vznik bezbariérových přístupů do sportovišť. Alokace výzvy činí 400 000 000 korun. 

 

Samotná výše dotace bude činit maximálně 80% celkově vynaložených nákladů. Nejvyšší možná podpora je stanovena výší 800 000 Kč. 

 

Zájemci mohou podávat žádosti od 12. 7. Posledním dnem, kdy je možno žádost podat, je 31. 8. Veškeré potřebné informace naleznete zde


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou