Řepka opět v centru dění, v pohárovém utkání ho od bitky drželi spoluhráči

0

Není to zdaleka poprvé a nejspíš to není ani naposledy. Tomáš Řepka byl celou kariéru velikým bouřlivákem a nic se na tom nezměnilo ani po ukončení profesionální kariéry a přechodu na amatérskou úroveň.

K incidentu došlo v rámci třetího kola pohárové soutěže O stříbrný míč na Kutnohorsku. Řepka vedl v roli kapitána svůj tým Červené Janovice, které nastoupily proti Uhlířským Janovicím.

 

Zápas byl nesmírně dramatický až do samotného konce, mimo to ale přinesl i jednu značně vyhrocenou potyčku. U jejího zrodu stál právě kapitán Řepka.

 

„Na co jsem, a vždycky budu alergickej, je, když mi někdo chce úmyslně zranit spoluhráče. Speciálně Václava Kadlece!" napsal na svém Instagramu k fotografiím z vyhroceného utkání Řepka, podle kterého měl být spouštěčem rvačky nevybíravý faul na někdejšího útočníka Sparty, který nyní s Řepkou nastupuje za Červené Janovice.

 

„Vždycky svý hráče budu bránit za každou cenu. V tom jsem a budu Řepka a nezměním se!" dodal 47letý stoper

 

Červené Janovice, za které kromě Řepky s Kadlecem nastoupil i další bývalý reprezentant Martin Jiránek, nakonec dramatický zápas nezvládly. Za stavu 2:2 musely o postupujícím rozhodnout pokutové kopy, které v poměru 12:11 ovládly Uhlířské Janovice.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou