TIP EXPERTA - 18. KOLO -JAROSLAV LAUB

0

15. zápasy

 

Druhým jarním kolem bude o velikonočním víkendu pokračovat program 1.B třídy sk. B Moravskoslezského kraje. Tentokrát jsem o tipy požádal bývalého dlouholetého hráče Jaroslava Lauba, který ve své bohaté kariéře mimo jiné nastupoval za druholigové týmy VOKD Poruba, Karviná, Havířov, NH Ostrava a Vítkovice. Naposledy působil sezónu a půl jako trenér týmu TJ Sokol Dolní Lhota, kde po vzájemné dohodě v zimní přestávce své působení ukončil.

 

SO 4.4. 15:30 Dolní Lhota – Šilheřovice   tip 0 (podzimní výsledek 0:2)

 

Rozhodčí: Ondračka M. - Valošek V., Slaminka J.

 

Obě mužstva mají technické hráče, kteří chtějí hrát fotbal. Může to být zajímavá podívaná. Šilheřovice jsou aspirant na postup, ale v tomto zápase dva body ztratí.

 

Tip redaktora: 2

 

SO 4.4. 15:30 Darkovice - Stará Bělá   tip 1  (podzimní výsledek 2:2)

 

Rozhodčí: Klečka T. - Karas M., Picmaus J.

 

V tomto utkání rozhodne výhoda domácího prostředí ve kterém Darkovice body nerozdávají. Darkovice minulé kolo prohráli, i tentokrát je čeká těžký zápase, ale jestli se chtějí udržet čela tabulky nesmí dovolit domácí zaváhání.

 

Tip redaktora: 1

 

SO 4.4. 15:30 Staříč – Hlubina   tip 1 (podzimní výsledek 3:5)

 

Rozhodčí: Tobola L. - Tisovský O., Žvak K.

 

Tady tipuji překvapení kola. Vedoucí tým tabulky Hlubina si ze Staříče neodveze ani bod a tím dovolí soupeřům v tabulce aby se k ní přiblížili.

 

Tip redaktora: 0

 

SO 4.4. 15:30 Fryčovice – Václavovice   tip 1 (podzimní výsledek 3:3)

 

Rozhodčí: Žáček M. - Hrňa P., Ostřanský P

 

Pro domácí důležitý zápas ve kterém musí naplno bodovat. V tabulce se dostali na předposlední místo a poslední Václavovice doma musí za každou cenu porazit jinak si zadělají na velké problémy.

 

Tip redaktora: 1

 

NE 5.4. 15:30 Kozmice – Ludgeřovice   tip 1 (podzimní výsledek 1:2)

 

Rozhodčí: Kubín O. – Helekalová, Krzisch M.

 

Kozmice budou stoupat tabulkou vzhůru. V domácím prostředí si s Ludgeřovicemi poradí a oplatí jim podzimní porážku. Do karet Kozmicím rovněž nahrává, že hostům bude chybět v minulém kole vyloučený střelec Pěntka.

 

Tip redaktora: 1

 

NE 5.4. 15:30 Hať - Velká Polom tip 1 (podzimní výsledek 2:1)

 

Rozhodčí: Lukašík P. - Krokosz Z., Vyletělek J.

 

V tomto utkání rovněž věřím domácím. Kvalita jejich kádru je vyšší což ukázali i v podzimním utkání, které v Polomi vyhráli. Výhru si zopakují i tentokrát.

 

Tip redaktora: 0

 

NE 5.4. 15:30 Vřesina - Ostrava- Jih tip 2 (podzimní výsledek 2:2)

 

Rozhodčí: Tvardek E. - Žurovec D., Jurček O.

 

Mladé, nezkušené mužstvo Vřesiny se neoklepe z prohry 4:0 ve Velké Polomi a nezvládne ani druhé jarní utkání. Naopak tým Ostravy-Jih odčiní ztrátu z domácího prostředí.

 

Tip redaktora: 2

 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou