Pojede Kúdela na EURO? Známe definitivní rozhodnutí

0

Stoper české reprezentace Ondřej Kúdela a jeden ze základních pilířů obrany pražské Slavie se dnes dozvěděl verdikt, který bohužel jeho plány hatí.. 

Odvolací komise UEFA totiž po téměř pětihodinovém ústním projednání Kúdelova odvolání rozhodla o zamítnutí odvolání proti desetizápasovému trestu. Ten si stoper vysloužil za údajnou rasistickou poznámku vůči Glenu Kamarovi během utkání se skotskými Rangers. Po vynesení verdiktu Kúdela požádal o zdůvodnění rozhodnutí. Ve hře je také jeho odvolání k mezinárodní arbitráži.

 

Zhasla tak i naděje Jaroslava Šilhavého, který měl v plánu tohoto plejera na EURO nominovat. O jeho místo se proto rozhodne mezi Michalem Sadílkem, Patriziem Stronatim, Lukášem Kalvachem a Davidem Pavelkou. Na výběr posledního z nominovaných má Šilhavý čas do prvního června. 

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou