Tipujte s námi a vyhrajte piva za 2500 Kč

0

Máme pro vás tipovací soutěž, která poběží od této soboty, tj. 1. května, až do 18. června! Připraveny máme skvělé odměny od pivovaru Lobkowicz.

 

Princip soutěže je velice jednoduchý. V galerii naleznete 10 fotografií a my po vás nechceme nic jiného, než abyste nám pomohli zjistit, kam se ztratil míč.

 

Nemusíte se bát, že by to na celý měsíc a půl bylo pouze 10 fotografií. Celkem pro vás máme připravených 15 kol, to znamená 150 záběrů! 

 

Nové kolo bude vždy dvakrát do týdne, v úterý a pátek. Hlasovat můžete hned po zveřejnění článku, čas máte až do čtvrtka, respektive neděle, do 23:59.

 

Po každém kole zveřejníme průběžnou tabulku tipérů. Pokud by se Vám jedno, či více kol nepovedly, nemusíte zoufat, znovu připomínáme, že ve hře bude celkem 150 fotografií!

 

 

Pravidla pro zaslání tipů jsou následující:

 

1) Každý tipér musí mít zaregistrovaný účet a pouze z tohoto účtu může hlasovat.

 

2) Hlasování probíhá formou komentářů přímo pod článkem. Na facebooku či jiných sociálních sítích se komentáře nepočítají.

 

3) Každý tipér může v každém kole komentovat (tipovat) jen jednou, svůj komentář pak nesmí upravovat.

 

4) Komentář musí obsahovat všech deset tipů, pro přehlednost prosím používejte formu 1A,2A,3A,4A,5A,6A,7A,8A,9A,10A.

 

5) V potaz bereme pouze komentáře, které jsou zaslané ve výše uvedeném časovém rozmezí. Na komentáře před termínem, ani po termínu, nebude brán zřetel.

 

6) Pokud by po všech 15 kolech došlo na bodovou shodu v těch nejvyšších příčkách, o vítězi budeme losovat! Nemusíte se však obávat žádné karlovarské losovačky, los bychom transparentně natočili.

 

 

No a nakonec to nejdůležitější: Nejlepší tipér si odnese poukaz na 1500 korun na piva od značky Lobkowicz, například tmavou 13° Démona, či Platana z jižních Čech. Pro druhého nejlepšího tipujícího máme připravený obdobný poukaz, ve výši 500 korun.  

 

 Pokud se Vám nepovede umístit na úplné špici, nemusíte vůbec zoufat. Poslední poukaz, taktéž na 500 korun, totiž budeme losovat ze všech tiperů. Tedy, téměř ze všech. Jedinou podmínkou je, abyste otipovali všech 150 fotek!

 

 V galerii uvádíme jeden příklad, jak budou fotky vypadat, včetně řešení, tato fotka tedy není soutěžní ;-).


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou