Teplice postupují do čtvrtfinále MOL Cupu

0

Ve středu od 14 hodin byl na programu pohárový duel mezi Teplicemi a Brnem. Favoritem byli v tomto zápase domácí, v posledních utkáních měla však navrch Zbrojovka..

První poločas se hrál v opatrném duchu a šancí bylo málo.

Největší příležitost na změnu bezbrankového stavu měl hostující Texl, jeho hlavička však skončila mimo Grigarovu svatyni.

Druhé dějství již bylo o poznání zajímavější. Teplice se hnaly za vedoucím gólem a v 59. minutě se podařilo prostřelit Šustra Vukadinovičovi

Zápas poté domácí kontrolovali, Zbrojovka si nedokázala vytvořit žádnou větší příležitost.

Tečku za utkáním dal v 71. minutě teplický Kodad, který zpečetil výhru domácích 2:0 a postup do dalšího kola MOL Cupu.