NEJ VÍKENDU: Při výhře 11:1 nasázel devět gólů. Nejvíc diváků přišlo na Řepku

0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? Kde to byla největší divočina, kam přišlo nejvíc diváků nebo kdo dal nejvíce gólů v zápase? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu unikátní přehled toho NEJ z uplynulého víkendu!

DEBAKLY VÍKENDU

Bavory - Sokol Hlohovec B (IV. třída Břeclav) 18:0 - Dvacetigólová hranice tentokrát odolala, ale 18:0 je také slušný výprask... Bavory vedly po půli 8:0, v druhém dějství přidaly hned deset branek.

 

Tři týmy pak dokázaly na venkovním hřišti o 13 branek - SK Kazín/Dolní Mokropsy, SK Hanácká Slavia Kroměříž B a TJ Sokol Královice B.

  

NEJVĚTŠÍ DIVÁCKÁ NÁVŠTĚVA - NA ŘEPKU PŘIŠLO 600 DIVÁKŮ

Vůbec největší návštěvu vykázali pořadatelé utkání Luže - ŽSK Třemošnice v KP Pardubického kraje. V Luži přišlo na utkání amatérské soutěže 640 diváků!

A podobná návštěva pak přišla i v Červených Janovicích, klubu hrajícího III. třídu na Kutnohorsku. Důvod? Do zápasu s Vlkančí naskočil Tomáš Řepka. Domácí vyhráli 11:1, hned sedm branek nastřílel Štěpán Kacafírek.

 

DIVOČINY VÍKENDU

3 ČERVENÉ KARTY

O předčasně ukončeném zápase kvůli ukázání holého zadku a odcizení červené karty rozhodčímu už jsme psali ZDE. Jinak tentokrát hráči sekali latinu - maximem byly "jen" tři červené karty v zápase, žádný celek nedostal více než dvě červené.

 

OBRAT VÍKENDU

Asi nejlepší obrat víkendu předvedly Chotoviny v táborské III. třídě. Domácí Větrovy vedly po půli 4:2, ve druhém poločase zvyšovaly v 56. minutě na 5:3, poslední půlhodina ale patřila hostům - nasázely v ní hned pět branek a slavily výhru 8:5.

 

KANONÝR - 9 branek

Rohozná vyhrála ve III. třídě okresu Svitany proti béčku Kunčiny 11:1. a pozor, hned DEVĚT gólů nasázel Marek Leinweber! Stal se tak střeleckým králem víkendu České republiky.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou