Žluté karty :

JAN PRCHAL 3

LUKÁŠ PAZDERKA 3

HODNOCENÍ TRENÉRA : FRANTIŠEK POLÁK

Hodnotí se mi to těžko. Čekal jsem, že za podzim budeme minimálně na patnácti bodech. Bohužel bodů máme pouze 11. Myslím si, že jsme začali dobře, když jsme dovezli bod za remízu z Náměšťě, čekal jsem, že se Náměšť bude pohybovat výše a bral jsem to jako úspěch. V Zápase jsme měli i šance na rozhodnutí, ale v koncovce jsme selhali. Potom jsme doma remizovali opět 1-1 s ambiciozním týmem Žirovnice. Po zápase jsem byl opět spokojený a myslím si, že jsme byli rádi za tyto body. Klukům jsem potom říkal, že to není špatný začátek, ale nesmíme usnout. V dalším kole jsme odehráli třetí remízový zápas se skórem 1-1 doma s Ledčí. Ledeč byla dalším týmem od kterého jsme čekali,že se bude pohybovat v jiné části tabulky, ale další kola ukázala, že z tohoto zápasu nám bude málo. Po těchto třech kolech jsem kluky chválil a byl rád za 3 cenné body. Říkal jsem opět, že hrajeme dobře, a že s takovou hrou budeme schopni konkurovat krajskému přeboru. V Dalším zápase jsme vyjeli do Speřic, kde jsme nezačali vůběc dobře a po 40. minutách jsme prohrávali 4-0. Do poločasu jsme dali ještě branku. A ve druhé půli jsme soupeře mačkali a hráli opět fotbal, který chceme hrát. Bohužel pro nás jsme doplatili na neproměňování šancí, což nás provázelo celý podzim. V dalším zápase doma proti Nové Vsi za 30 minut nedáme pět gólovek a pak pak prohrajeme... Další zápas na Sapeli jsme si nechali utéct opět začátek a pak jsme už jenom marně dotahovali.. Dále jsme doma porazili Šebkovice, to byl pro nás klíčový zápas, který jsmě zaplať panbůh zvládli. Dále nás čekali dva velmi těžké zápasy, ale Třebíč nám nedala absolutní šanci a s Pelhřimovem jsme hráli 80 minut vyrovnanou partii bohužel jsme pak ještě dvakrát inkasovali a výsledek byl krutý. Následně jsme jeli na Bedr, kde jsme opět nepromněnili šance a odvezli si zklamaně jenom bod. V dalším zápase jsme doma obrali Okříšky, kterým se také přiliš nedaří. Pro nás to byly další klíčové body. Potom jsme ve Velmezu opět bojovali o body, ale dostali jsme haluz branku a smolně přišli o body. V posledním kole jsme válcovali Chotěboř , která ve druhé půli zlepšila kvalitu svojí hry a dorovnala zápas. Přišli jsme o dva body naší nedůsledností a tím, že nevydržíme se koncentrovat na celé zápasy. To nás provázelo celým podzimem a jsem zklamaný. Tyto fakta byla pro mě rozhodující a s Přibyslaví se po dvou letech končím jako trenér.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.