HVĚZDY V PRALESE: Branka a pět přihrávek pro Maria Ličku!

0

Produktivní Mario Lička! Horst Siegl proti Jiřímu Novotnému. Debakl pro Ujfalušiho. Dvě branky pro Davida Lafatu a Romana Lengyela! Výhru Újezdu pečetil David Jarolím.

Horst Siegl a Jiří Novotný se utkali ve vzájemném zápase mezi rezervami Jíloviště a Vestce. Šťastnější byli domácí, kteří v závěru otočili skóre ve svůj prospěch.

 

Zbuzany po po půli prohrávaly s béčkem Dukly 0:1, ale po přestávce spustily ofenzivní smršť a vstřelily šest branek. Jednou se trefil i Mario Lička, který k brance přidal i pět asistencí! Koukněte na ohlasy trenérů!

 

Neslavně dopadl start Tomáše Ujfalušiho. Stará Ves doma od Světlé Hory dostala šest branek!

 

Olešník si poradil s Čimelicemi i díky dvěma brankám Davida Lafaty. Obě vstřelil ve druhém poločase. Kouknětě na report, sestřih i ohlasy trenérů! 

 

V dresu Plané zářil Roman Lengyel. Ten pomohl dvěma brankami k výhře v Sousedovicích. Koukněte na ohlas kouče Plané!

 

Újezd nad Lesy zdolal o dvě branky Motorlet. Hosty definitivně zlomila třetí branka domácích, kterou vstřelil David Jarolím!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou