Dá se prohrát a přesto výkon rozhodčího pochválit, napsal uživatel fotbalunas.cz. Stejně jako nejlepší tipéři bere cenu

0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od Sportfotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky SportFotbal.cz rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu a odměňujeme i registrované uživatele, kteří na fotbalunas.cz vkládají fotky nebo třeba reportáž k jednotlivým zápasům, nebo kteří hodnotí jednotlivá utkání a jejich aktéry či sudí!

SOUTĚŽ PRO PŘISPÍVAJÍCÍ A HODNOTÍCÍ UŽIVATELE

Spolupracujete s naším portálem a pomáháte tak vytvářet ten nejlepší web o amatérském fotbalu v České republice? Tak to se můžete těšit na odměnu! Každý týden totiž budeme losovat registrovaného uživatele, který vložil k některému ze zápasů fotky, textový odkaz nebo třeba youtube odkaz na sestřih ze zápasu. Více čtěte ZDE.

 

Stejně tak se může na cenu těšit jeden z uživatelů, kteří hodnotili některý ze zápasů - více ZDE.

 

Za minulý týden se štěstí usmálo na následující uživatele, kteří se můžou těšit na poukaz k nákupu do největší fotbalové speciálky SportFotbal.cz!

 

Vladislav Havlena (zaslal fotky k zápasu)

Jaroslav Buřič (ohodnotil zápas)

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

Zašlete i vy své fotky nebo třeba reportáž, v úterý vylosujeme další dva uživatele!

____________________________________________

 

Fotbalový víkend 26. 10. - 27. 10. 

Chcete soutěžit o ceny od SportFotbal.cz? Tak už nyní honem odešlete své tipy na fotbalunas.cz.

 

Kteří tipéři odeslali na fotbalunas.cz bezchybné tikety a radují se z výhry? Jak je vidět, nezáleží, jestli tipujete republikovou soutěž, nebo třeba okresní přebor. Jen malá rada - čím dříve tipy, třeba hned v úterý odešlete, tím větší šance na výhru.

 

V minulém kole dokázalo ale hned několik dalších tipérů odhadnout bezchybně všechny zápasy soutěže. Vše pečlivě evidujeme a aktuální statistiky všech tipérů můžete sledovat v sekci TIP LIGA.

 

A vy nezapomeňte, už nyní můžete posílat vaše tipy k zápasům nadcházejícího víkendu!

 

1. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 400 Kč 

8 správných tipů z 8 zápasů – David Lenz – KP Jihočeský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  22. 10. 2019 6:55

 

2. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 200 Kč 

8/8 – Vladislav Fiala – I.A Plzeňský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz -  25. 10. 2019 8:01

 

3. CENA – VOUCHER NA ODBĚR ZBOŽÍ V HODNOTĚ 100 Kč 

8/8 - Jiří Klik – I.A Plzeňský kraj, datum a čas vložení tipů na Fotbalunas.cz - 26. 10. 2019 8:23

 

Prosíme výherce, ať nás kontaktují na info@fotbalunas.cz z emailu, který použili při registraci. 

 

PRAVIDLA 

Jak vyhrát? Podmínky jsou jednoduché. Vouchery v hodnotě 400 Kč, 200 Kč a 100 Kč do kamenné prodejny nebo fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. 

 

V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web Fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat – nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na Fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru. 

 

Více o SportFotbal.cz a soutěži o tři vouchery se dozvíte V TOMTO ČLÁNKU.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou