Máte po zápase? Tak nám z něj pošlete reportáž, fotky, nebo ohodnoťte výkon rozhodčího! Ve hře jsou další odměny!

0

Pomozte vyzdvihnout kvalitní rozhodčí, nebo naopak poukažte na slabý výkon sudího v konkrétním zápase. Na kartě zápasu můžete jako registrovaný uživatel hodnotit rozhodčího známkou od jedničky do desítky. Dejte rozhodčímu známku i vy - pozor - tentokrát jednoho z uživatelů, který takto učiní, po víkendu odměníme! Stejně jako někoho z uživatelů, kdo se podělí o své fotky nebo zašle reportáž k některému ze zápasů.

HODNOŤTE UTKÁNÍ NA FOTBALUNAS.CZ!

  

Registrovaní uživatelé můžou hodnotit na fotbalunas.cz po zápase skutečně vše - od skvělého výkonu rozhodčího přes kvalitu hry obou mužstev, až po chuť klobásy nebo připravenosti trávníku. 

 

Hodnotit mohou fanoušci i výkony jednotlivých hráčů!

 

Jak na to? Přímo na kartě utkání využijte tlačítko „Ohodnotit zápas“. Za ním se skrývá několik skupin hodnocení. Celé utkání tak může fanoušek dát pod lupu a říct všem svůj názor!

 

Zajímavá je možnost dát slušnou zpětnou vazbu rozhodčím, případně pak i různým komisím, které rozhodují o jejich nasazování. Při více hodnoceních už bude znát, kdo je kvalitním rozhodčím a kdo má opakovaně problémy s řízením zápasu, tak do toho!

 

 

POSÍLÁNÍ INFORMACÍ A FOTEK ZE ZÁPASŮ

 

Na fotbalunas.cz mají příznivci klubů možnost, jak snadno a rychle k libovolnému zápasu sdílet nejen fotky, ale třeba i krátký popis gólových situací a jiných zajímavostí, které o zápasu víte, nebo jste je osobně viděli. 

 

Fotky a informace nám muže přes růžové tlačítko poslat úplně každý registrovaný uživatel. Pokud jím ještě nejste, zabere to jen dvě minuty. Chcete se s fanoušky podělit třeba i fotky z rozcvičky nebo oslavy vítězství po zápase? Také žádný problém! Vše bude redaktorem fotbalunas.cz rychle zveřejněno.

 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou