SportFotbal SESTAVA ROKU - Jak vypadá nejúspěšnější jedenáctka České republiky minulé sezóny?

0

Fotbalový ročník 2019/20 se v mnoha soutěžích již rozběhl, ve zbylých začíná o nejbližších víkendech. Je tak nejvyšší čas vyhodnotit anketu SportFotbal SESTAVA ROKU, ve které se na webu fotbalunas.cz hlasovalo v jednotlivých soutěžích pro ty nejlepší hráče roku. A my nyní uveřejňujeme hvězdnou sestavu roku - složenou z hráčů, kteří vyhráli ve své soutěži a nasbírali nejvíce hlasů ze všech fotbalistů ČR!

SportFotbal SESTAVA ROKU (2018/2019)

BRANKÁŘ:

Martin Jungr (sestava roku z Divize A

Pouhých 23 branek ze všech zápasů inkasovala Admira, lví podíl na tom měl Martin Jungr. V důležitých momentech svůj tým podržel skvělými zákroky a spolu s ním fungovala dobře celá defenziva. Může se pyšnit také králem v počtu vychytaných nul. Uvidíme, jak mu velmi slušný průměr inkasovaných gólů vydrží v ČFL.

 

OBRANA:

Daniel Kroupa (sestava roku z Jindřichův Hradec | Okresní přebor)

Daniel Kroupa Z TJ SK Novosedly každý zápas patřil mezi nejlepší hráče, vyrovnané výkony, bojovnost, nasazení a velká opora týmu. 

 

Luboš Novák (sestava roku z Pelhřimov | Okresní přebor)

Bek Slovanu Kamenice nad Lipou patřil k nejlepším hráčem soutěže.

 

ZÁLOHA:

David Moša (sestava roku z Moravskoslezský | 1.A třída sk. A)

Zažil skvělý rok a táhl tým Chlebičova. 

 

Ondřej Bartoníček (sestava roku z Moravskoslezský | Krajský přebor)

Srdcař a nejdůležitější hráč Krnova. Diriguje celou hru svého týmu. Zahrává skoro všechny standardní situace. Když dá gól, vždy je něčím jiný, než ty ostatní. Kupříkladu jeho poslední. Šajtlí z rohového praporku. Famózní. Tak jako jeho stabilní výkony po celou sezónu. Celkově si ve svých 33 letech připsal v této sezóně 5 branek za 26 zápasů. Komentář Marka Koraby, vedoucího týmu Krnova: „I když není zrovna nejmladší, tak je to nejlepší střední záložník v krajském přeboru. Momentálně moc takových hráčů není. Říkal, že ještě minimálně rok hrát bude, takže jsme klidní (smích). Své zkušenosti předává dál a je to velký srdcař našeho týmu.“ 2351 minut (26 zápasů a 11 minut), 5 branek, 5 žlutých karet. V sestavě kola: 4x, Hráč zápasu: 7x.

 

Šimon Štifter (sestava roku z Jihočeský | 1.B třída sk. A)

Zástupce sestupujícího celku z Dolního Dvořiště. V záloze dělal co mohl, tvořil, střílel důležité branky, ale sám v ofenzivě na vše nemohl stačit. Přesto třináct branek byl super výkon. 

 

Tomáš Duba (sestava roku z MSFL)

Tomáš Duba byl hrdinou Vrchoviny. V posledním utkání dal dvě branky a to znamenalo, že Nové Město zůstalo v MSFL. Celkově byl Duba nejlepším střelcem svého týmu a trefil se hned sedmnáctkrát.

 

ÚTOK: 

Zdeněk Konečník (sestava z Zlínský | Krajský přebor)

Nejlepší hráč a střelec soutěže nasázel soupeřům celkem úctyhodných 47 branek. Týmu pomohl k postupu a dosáhl tak v měřítku ČR neskutečného zápisu - po odehrání zápasu v MSFL nastoupil Konečník na všech úrovních soutěží fotbalu v České republice - více ZDE

 

Daniel Černý (sestava roku z ČFL)

 S Petrem Došlým druhý z domažlického komanda kanonýrů, ryzí hroťák se zkušenostmi z mládeže Viktorie Plzeň. Tam ho naučili zejména skvělou orientaci ve vápně a řešení gólových příležitostí, jelikož dokázal 16x uklidit míč za záda brankářů soupeře.

 

Ondřej Ostrýž (sestava roku z Žďár nad Sázavou | III. třída)

Nejlepší střelec soutěže. Díky jeho 23 gólům skončil Věchnov druhý a má možnost si opět kopnout okres.

 

Jan Fňukal (sestava roku z Třebíč | Okresní přebor)

Vysoký útočník, neskutečně rychlý, je mu jedno, jestli vystřelí levou, nebo pravou. 

 

TROJICE ZE SESTAVY ROKU SE MŮŽE TĚŠIT NA CENY OD SPORTFOTBAL.CZ - VYHLÁŠENÍ NA WEBU FOTBALUNAS.CZ JIŽ ZÍTRA!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou