ŽEBŘÍČEK TOP 30 KANONÝRŮ SEZÓNY: Kdo se stal nejlepším střelcem na Vysočině?

0

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů uplynulé sezóny na Vysočině! 

Abychom mohli jednotlivé soutěže České republiky a jejich kanonýry vůbec porovnat, stanovili jsme koeficienty obtížnosti dle úrovně soutěží a podle nich přesné trefy fotbalistů přepočítali do celkového žebříčku kanonýrů.

 

KOEFICIENT:

1. liga 2,5

2. liga 2,5

ČFL 2

Divize 1,6

KP 1,4

1.A 1,2

1.B 1,1

OP 0,9

III. třída 0,8

IV. třída 0,7

 

A jaké tedy je pořadí nejlepších střelců celého ročníku od 1. do 30. místa? To naleznete přehledně v galerii!

 

Stejně tak v galerii naleznete tabulku TOP 10 kanonýrů dle absolutního počtu nastřílených branek, bez úprav jednotlivými koeficienty.

 

Nejlepším kanonýrem na Vysočině je podle počtu vstřelených branek Josef Šindelář z Předína, který se v rámci třebíčské IV. třídy radoval hned ze 44 branek! To mu v rámci celé České republiky vyneslo parádní 22. místo!

 

Když branky přepočteme dle výše uvedeného koeficientu, tak je Šindelář na Vysočině na 9. místě. Žebříček ovládl Tomáš Obranec, který těsně předčil krále střelců Divize D Antonína Plichtu ze Staré Říše! Obranec skončil v rámci celé české republiky na 51. místě. Třetí příčku bere Tomáš Faltýnek z Nového Rychnova.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou