V pondělí bude rozlosován nový soutěžní ročník

0

V pondělí 8. července bude v kulturním domě v Hamrech nad Sázavou rozlosován nový ročník okresních soutěží OFS Žďár nad Sázavou. Přinášíme rozdělení do skupin.

STK vzala na vědomí přihlášky klubů do soutěží OFS Žďár nad Sázavou pro soutěžní ročník 2019/2020, včetně jednání o doplnění soutěží a rozhodla o následujícím zařazení družstev do jednotlivých soutěží a skupin (pořadí uvedeno abecedně):

·         II. třída OP mužů       14 účastníků

Bobrová, Bory, Bystřice nad Pernštejnem B, Dolní Rožínka, Doubravník, Jimramov, Jívoví, Křižanov, Křoví, Nová Ves B, Osová Bítýška, Radostín nad Oslavou, Rozsochy, Štěpánov

·         III. třída OS mužů      14 účastníků

Březí – Březské, Hamry nad Sázavou B, Křižanov B, Měřín B, Počítky B, Pohledec, Polnička, Radostín nad Oslavou B, Rožná, Rudolec, Velká Losenice, Ujčov, Věchnov, Vír

·         IV. třída OS mužů skupina A           8 účastníků

Bohdalec, Bohdalov B, Moravec B, Polnička B, Radešínská Svratka B, Sněžné, Strážek, Vlachovice

·         IV. třída OS mužů skupina B           8 účastníků

Bory B, Křoví B, Měřín C, Olší nad Oslavou, Oslavice, Osová Bítýška B, Tasov, Velké Meziříčí C


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou