Jsme v horní polovině a to byl cíl, je spokojen Honza Špinka

0

Krakovany si v pohodě uhrály klidný střed tabulky. O čelo nehrály a sestupové starosti se jich téměř netýkaly. Odpovídá tomu sedmé místo tabulky a spokojen je i Jan Špinka, který nám poskytl stručné hodnocení.

Před sezónou nás opustili klíčoví hráči Hačka s Antošem. Jejich góly, a především fotbalové myšlení nám chybělo, ale na druhou stranu dostali prostor dorostenci Strejcius, Chvojka a Černý, kteří se předvedli v dobrém světle a budou jistě v budoucnu hlavními oporami Krakovan.

 

Skončili jsme na 7. místě, což je lepší polovina a tím byl cíl splněn. Dali jsme 69 gólů, což byl nejlepší 6. útok okresu a obrana s 50 góly skončila na 7. místě. V sezóně se v A.týmu protočilo 25 hráčů. Docházka na trénink byla dobrá, co se týče zápasů, tak to je oslava tam, dovolená sem a v nejsilnější sestavě jsme se sešli párkrát. Tento problém ale mají dnes všechny týmy a ani my nejsme výjimkou.

 

Z mého pohledu úroveň okresního přeboru strašně upadá. Nepamatuji si, že by někdo nedorazil k zápasu nebo jezdil v devíti lidech. Na příští sezónu se k nám vrací naši odchovanci Trojan a Nehasil z Radovesnic. Kopačky z hřebíku sundají Olexa s Benešem. Na druhé straně Jelínek odešel do Němčic a Oberreiter do Suchdola.  Na konec chci poděkovat hráčům, fanouškům a všem lidem, kteří se o fotbal v Krakovanech starají a mají ho rádi.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou