HVĚZDY V PRALESE: Švancara slavil postup, Varadi skončil v slzách

0

Švancara si užíval oslavy postupu! Varadimu po parádním jaru zbyly oči pro pláč! Stříleli Lička, Dort, Kowalík, Holub či Devátý.

Jiří Kowalík pouze snížil prohru Ořechova. Ten doma nestačil na Nedachlebice. Ořechov skončil v 1.A třídě poslední a sestupuje.

 

Adam Varadi v Hlučíně vyrovnal z penalty na 1:1. Jeho tým však nakonec prohrál, neuhájil první příčku a do druhé ligy postoupila brněnská Líšeň. Ze zápase máme report a ohlas domácího kouče.

 

V dresu Zbuzan se v Mostě trefil Mario Lička, který sekundoval střelci hattricku Přeučilovi. Zbuzanskému béčku brankou pomohl Marek Kincl k jasné výhře nad Velkými Přílepy.

 

Start Brno zakončil sezónu výhrou nad Boskovicemi, po které mohl slavit postup. Skóre otevřel Petr Švancara. Podívejte se do fotogalerie na oslavy postupu!

 

Dřenice roznesly béčko Ronova 11:2. Dvěma brankami přispěl Radim Holub.

 

Filip Dort pomohl vstřelenou brankou Dobříši k těsné výhře nad Čížovou. Přinášíme reportáž a ohlas trenéra hostů!

 

Pavel Devátý, který hrál v Blšanech či Žilině pomohl hattrickem opavské Slavii k jasné výhře nad Březovou. Jeho tým slaví postup. Přinášíme reportáž, fotogalerii i ohlasy trenérů!

 

Zapomněli jsme na někoho? Tak nám dejte vědět na info@fotbalunas.cz! Hledáme nejen bývalé fotbalisty, ale také třeba herce, zpěváky a osobnosti veřejného života, které můžeme o víkendech spatřit bojovat v dresu v některé z nižších soutěžích České republiky. Děkujeme za vaše tipy!


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou