NEJ VÍKENDU: Pět červených pro jeden tým! Cristian(o) ze třetí třídy mezi nejlepšími střelci

0

Stovky a stovky zápasů, tisíce a tisíce hráčů. Které mače České republiky ale v uplynulém víkendu měly nejzajímavější průběh a kteří střelci pálili nejpřesněji? To se dozvíte jen na fotbalunas.cz - je tu další unikátní přehled toho NEJ z hracího víkendu!

NÁVŠTĚVA VÍKENDU - 580 DIVÁKŮ NA ZÁPAS ROKU V DIVIZI

Zbuzany jako soupeř táhnou, i proto, jaké hvězdy mají ve svém kádru. Nejinak tomu bylo v Hostouni, kam na divizní zápas přišlo téměř 600 diváků. Šlo navíc o utkání roku - Hostouň v přímém souboji uhájila před pronásledovateli ze Zbuzan vedoucí pozici a má blizoučko k postupu do ČFL. Report s ohlasy čtěte ZDE

 

DIVOČINA VÍKENDU - 5 ČERVENÝCH KARET PRO JEDEN TÝM

Zichovec vs. TJ Novoměstský - toto utkání nabídl víkendový program okresního přeboru Kladno. A bude se na něj vzpomínat. Tři body nakonec urvali hosté, kteří otočili vývoj skóre, vítězný gól padl z penalty. A právě ta hnula domácím pořádně žlučí. Už v samotném utkání vyloučil sudí Nykl domácím dva hráče. Po ukončení zápasu tři domácí hráči neudrželi nervy a vyfasovali další tři tresty. Zichovec tak v příštím zápase prakticky nemá s kým hrát.

 

DEBAKL VÍKENDU - 30:2

TJ Tři Dvory - SK Český Brod C (OP Kolín)

O tomhle rekordním debaklu už jsme vás v průběhu týdne informovali - přečtěte si report i ohlasy k tomuto mimořádnému výsledku ZDE.

 

Další největší domácí debakl víkendu 18:0 nebo venkovních 0:13 se vedle toho jeví jako chudí příbuzní.

 

KANONÝŘI VÍKENDU – 7 GÓLŮ V ZÁPASE

Petr Svoboda z Jestřabí, Cristian Balaci z Krumvíře a  Marian Minich z týmu Břidličné mají jedno společné - všichni o víkendu nasázeli ve svém zápase sedm gólů!

 

PŘESTŘELKA VÍKENDU

TJ SOKOL Golčův Jeníkov - TJ Dlouhá Ves 7:6 - Hostům nebylo nic platných ani pět branek Martina Lukačiny. Ze zápasu máme fotky.

 

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou